• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Revolucioni i minifundit

AjSi

...
Titulli: Revolucioni i minifundit

Me pelqejne shume minifundat por zakonisht i perdor ne vere...kurse tani jam fiksu pas ktij lloji ,me geta zakonisht (spo gjeja foto te pershtatshme po gati si lloji ktyre)


 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Revolucioni i minifundit

mas 90 mund ti ket pas floket e gjata yt tate , si çdo shqiptar i lodhun me shpirt rebeli . per tbo diç ndryshe, nuk e di a te ka kap ajo koha qe kur te shkoje ne shkoll te kishin qeth si çeço , e te boje prov ta kishe jaken e palame . fjongon me fal...por mos ti hym ktij muhabeti .

shife pershembull ,,

ajo qe o 200 kile ska nevoj te vesh mini ,, se e din qe si pa te si me te per ibret osht . kupton? nuk e mer mundimin me e vesh fare , ja len qeflieve 35 kilshe si puna Akullit ne dor , ket muhabet . ajo qe me ben perstypje mu , psh noten e vitit ri pashe shum femra me minifune ,

ndoshta esht moda , sa i prapambet me duket vetja noiher.

Sa per kto 200kile sic po thoni mos thuaj qe ske par ne tr femra te shndosha me mini fundet zhigolo , une kam par plot neper tiran qe kur i shef jan nje skanadl me vete dhev goca me kembt si big llastiku me taka qe ju shtremberohen kur hecin rruges edhe minin dy gisht posht byces..Kjo sesht mod kjo esht injoranc e disafemrave ne kohen e stome .....Mini i shkon asaj qeka nje trup te bukur kembet i ka te drejta dhe pak vithe asajt po mund ti thuash qe i ka lezet minifundi kur e shef ,,,, por jo kto te shtrmberuarat qe shofim neper tiran shofin nje qe e vesh opa dhe kto me vrap te veshim mini ...
 

ZHIGO

wish me well...
Pe: Revolucioni i minifundit

po per te diskutu jemi ktu apo jo ?

pastaj po nuk bom pak thashetheme nuk na shtyhet dita , edhe kafja te lezeto mo shum . ja pershembull mu do me pelqente te shikoja nje femer 200 killos , me mini se sa nje femer normale (si diçka qe nuk te bon pershtypje) , do kishte ven mo shum per diskutime dhe ora ne kafe, do kalote pa u ndier .

e sa per mjekren...e kemi pa tek Alain Deloin , jo tek bred peachy , mos i ngatarro gjonat ,, te lutmi :p
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Revolucioni i minifundit

ajo qe o 200 kile ska nevoj te vesh mini ,, se e din qe si pa te si me te per ibret osht . kupton? nuk e mer mundimin me e vesh fare , ja len qeflieve 35 kilshe si puna Akullit ne dor , ket muhabet . ajo qe me ben perstypje mu , psh noten e vitit ri pashe shum femra me minifune ,


Mos me ofendo tani, se s'jam 35kilshe..i bie te jem si ato hardhit e fshatrave "te lodhur" qe s'kan uje e mezi rriten :D
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Titulli: Revolucioni i minifundit

E kam pas babin shume fanatik... Kam nje foto kur kam qene 5 vjec, me nje fund te shkurter me buburreca, per te cilen mami me thote gjithmon qe ka bere "lufte" me babin tim qe te ma vishte se i pelqente shume. Megjithese babi nuk fliste me aq shume kur u rrita e u bera 16-17 vjec, me ka ngel fiksim tani dhe s'vesh minifunde. Fundet e mija deri tek gjuri me pelqejne shume, dhe kjo vetem kur dal (se ne pune jam e detyruar te ulem kembekryq me kalamajat dhe imagjino mua me fund ose me mini fare... LOL)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Revolucioni i minifundit

Varet,.personalishte perdore fundet ose fustanet pake siper gjurit,.
Mini varet se kuj i shkon,.dhe se si ndjehesh kur e veshe,.(personalishte nuk e veshe per te vetmen arsye se me jep siklet,,nuk ndjehem mire me veten as me veshjen me mini..)
diku ne i postim tjeter kam shkruar,,qe nuk ben te veshesh mini,.per te dale me ble domate,.pra eshte jashte llogjike per mendimin tim..
Ama besoj qe munde ta veshesh pa problem ,. kur del ne darke,,per jete nate si thone te rinjet,.:)..etj etj..,..
PS;jam dakorte me mendimin e disa cunave ketu,nuk i shkon mini nje femre qe ka barkun si me qen ne muje te 8 te shtatezanis,..dhe as nje femre siper te 40_ve,.:)
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Revolucioni i minifundit

Kane nja nje vit qe kan dal te perdoren shume minifundet te till, personalisht i perdore por akoma skam gjetur nje qe me pelqen. Gjithsesi ky me pelqen shume..


 

sensuu

sweet
Titulli: Revolucioni i minifundit

ma keni mbush mendjen qe neser te vesh fund:p
 
Last edited:

ZHIGO

wish me well...
Titulli: Pe: Revolucioni i minifundit

Zakonisht nuk flas ne ajer dhe pa fakte po te them dicka qe e kam pare ne foto dhe me kane treguar te tjeret per ato kohe rebelizmin im at e la pas pasi u beme vend ''demokrat'' .... Qe kur rregullat per higjenen publike hyjne ne diktature mo zhigolo .....
pyet or trim, pyet .

vitet 90 , sa keq si kapem . nuk i shijuam por u rritem. pastaj me thuaj pak cilet ishin vitet qe filloi te leshoi pe nje grusht , icili ishte dhe grushti i fundit i mbetur i komunzimit ? qe ka patur , ka patur leshime . po jo ky lloj rasti flagrant e qe biente ne sy . mos te flasim per vitet qe filloi te degradoi komunizmi.

te te ndihmoj pak , dora e rende e fundit e komunizmit ishte dhe burgimi i plakut tos lubonjes, ne ato kohe drjetor tek tavështeti.

nejse , se muhabet pa bereqet ky.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Revolucioni i minifundit

Personalisht e vesh rralle dhe shume te shkurter ne te njenten kohe modeste, kur nxjerr shalet, pjesen e trupit lart gjithmone e mbuloj, ka lezet :S
 

Butterfly

Antar Aktiv
Titulli: Revolucioni i minifundit

As strece as minifund ska me tani kane dale pantallonat e shkutra qe u del ajo pas sheshit fare
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Revolucioni i minifundit

Pantollonat se paku mbulojne pakes me shume se keto hecifundin qe thite Quku...
 
Top