• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Rektori ndalon minifundet, studentet zhvishen

Ylli-1

Etnoshqiptar
Vendndodhja
SHQIPERIA ETNIKE
Titulli: Rektori ndalon minifundet, studentet zhvishen

A po vereni nje gje ne fotografi...jane cveshur, por kane mbuluar trupin me libra...pra nuk jane aq guximtare se te protestojne me tamam nu.do, sepse e dinin qe do beheshin gaz i botes...
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Titulli: Rektori ndalon minifundet, studentet zhvishen

shkolla eshte shkolle,si e tille ka rregulla.
Nje nder rregullat eshte etika e veshjes,nuk mund te shkosh ne shkolle me tanga e sytjena,e fustan nate,short(se disa studente,slen vend per gje tjeter sidomos vere pranver )sepse vertet ne Shqiperi,auditoret lene per te deshiruar,nje % e madhe kan veshje rrugesh,,e semaforesh .(pa c"ka qe artikulli fliska per nje vend tjeter)ama dhe ne shqiperi e teprojn.
Vendi i dijes duhet respektuar,nuk eshte "show" ,kofshesh,as gjoksesh,,etj etj,po thuj mjer ato femra qe arrijn neper auditore dhe vetmja gje qe shqetesohen,eshte si te kombinojn tangat me bluzat,,pfffffffff...mjerisht ikon e varfer.
 
Last edited:

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Vendndodhja
Hitler Land
Titulli: Rektori ndalon minifundet, studentet zhvishen

Normat e para qe na kan vendosur ne cdo Cikel Shkollor qe kam ber,VESHJA (sidomos vajzat) dhe higjena!

Ne djemve nuk na kan lejuar as treçerekshet qe jan deri te gjunjet... jo me minifunde e gjys bluze qe s'mbulon barkun.

Kshuqe kto vajzat t'e ulin koken dhe te mesojn librat jo t'bejn sfilata ne koridore gjat hyrjes-daljes dhe pushimit,paskan dhe ftyr te protestojn!
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Rektori ndalon minifundet, studentet zhvishen

Shoh shum vajza ne universitetin qe studioj un.
Sidomos gjat veres kur vjen sezoni provimeve.
Mua mvjen zor t iki m triko me menge te shkurtra gjat veres e jo m tzhvishem aq.
Apo mos vall ngaqe keshtu i marrin pashum mundim provimet.
 
Top