• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Reflekton Rama: Në korrik debat i brendshëm, analizë në familjen tonë

WxP

.
TIRANË Megjithëse e ka quajtur fitore e së ardhmes, kryeministri Edi Rama paralajmëroi sonte pas zgjedhjeve se në korrik do të nisë debati i brendshëm për të analizuar situatën në familjen PS. Si një reflektim për pjesëmarrjen e ulët, Rama e cilësoi një pozicionim të ri të PS-së në skenën politike. “Debat të brendshëm për […]

The post Reflekton Rama: Në korrik debat i brendshëm, analizë në familjen tonë appeared first on Balkanweb.com - News24.
 
Shqiperia
Help Users
Staff Only
  Didi @ Didi: @WxP shikoje privatesine, se lexohen pa u loguar.
  Top