Recete kunder pagjumsis

Hartini

Antarë i Respektuar
Per ata qe nuk kan gjume , per nje arsye ose nje tjeter , provoni njehere kete qe po ju propozoj me poshte :
Nje gote leng qershie ne megjes ,
Nje tjeter gote ne dreke ,
Ne darke nje deri ne dy skishe birre belle-vue qershie .
Praktikoni kete çdo dite .
Nuk ju premtoj qe do flini si gjengj gjithe naten por do keni patjeter nje zgjatje
nga nje deri ne tre ore te perjudhes se gjumit dhe do ndjni ndryshim pozitiv
ne kualitetin e jetés se perditshme.

ps . Po pati ndonjeri ndonje zgjidhje per te kundeten e pagjumsis , eshte i mirpritur te m beje me dije .
 

AnaVie

Undisputed woman
Per ata qe nuk kan gjume , per nje arsye ose nje tjeter , provoni njehere kete qe po ju propozoj me poshte :
Nje gote leng qershie ne megjes ,
Nje tjeter gote ne dreke ,
Ne darke nje deri ne dy skishe birre belle-vue qershie .
Praktikoni kete çdo dite .
Nuk ju premtoj qe do flini si gjengj gjithe naten por do keni patjeter nje zgjatje
nga nje deri ne tre ore te perjudhes se gjumit dhe do ndjni ndryshim pozitiv
ne kualitetin e jetés se perditshme.

ps . Po pati ndonjeri ndonje zgjidhje per te kundeten e pagjumsis , eshte i mirpritur te m beje me dije .
E kuptova mire birre Belle vue ?
ne ca magasin gjendet?

Nuk para vuaj nga pagjumesia po noj here edhe ndodh .

interesante kjo flm Qe e ndave me ne.

@Darius e validoj kte qe the ; nje filxhan caj kamomili Eshte perfekt vertet.
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Ka rob që nuk i zë narkoza lol
Kshu varet ça barishtje... pije... ?etj...
Por një dru mas qafe osht efikas gjithmonë ?
Pa ëndrra!
Zgjohesh fresh gjithmonë ?
 

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues
Une me 1 gote vere flej si kec :p me dy flej si qingj lol
 

Hartini

Antarë i Respektuar
E kuptova mire birre Belle vue ?
ne ca magasin gjendet?

Nuk para vuaj nga pagjumesia po noj here edhe ndodh .

interesante kjo flm Qe e ndave me ne.

@Darius e validoj kte qe the ; nje filxhan caj kamomili Eshte perfekt vertet.
Birre qershie belle - vue kriek
Gjendet ne pergjithsi ne te gjitha ushqimoret nderkombtare .
Çudi qe nuk e njihke se eshte birre e pelquer nga femrat.
 

AnaVie

Undisputed woman
Birre qershie belle - vue kriek
Gjendet ne pergjithsi ne te gjitha ushqimoret nderkombtare .
Çudi qe nuk e njihke se eshte birre e pelquer nga femrat.
Et beh voilà hera e pare Qe e degjoj .:)
Ndoshta se sjam shume e birres . Gjithe jeten kam pire vere. Nga e hena kismet do dal e te shoh a e gjej.
 

Delirium

No description ...
Et beh voilà hera e pare Qe e degjoj .:)
Ndoshta se sjam shume e birres . Gjithe jeten kam pire vere. Nga e hena kismet do dal e te shoh a e gjej.
Ta di kua ? Aty ca nk gjen , birre me luleshtryshe ka, me banane ??
 

jana80

Super Moderator
Themelues
U zgjidh edhe pagjumesia .. ose tap ose fletelajmerim...
 
Top