• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Reborn.

Me falni, me falni, me falni
Ju lutem tme falni.

"Hajde me ne, do te ndihmojme.
S'je as e para dhe as e fundit.
Do te ndihmojme.
Braktis punen dhe indipendencen tende dhe hajde"

"Cfare do bosh?
Kisha menduar do braktisje punen dhe do kerkoje ndihme.
Ske si ja ben tjeter... smund tja dalesh vetem".

Ju lutem te me falni qe sot do ju nxjerr te gjithve gishtin e mesit.

"Cben o goce"
"Po na lendon me gjith ket agresivitet"
"Ti sje kshu"
"Ti je e lenduar dhe nuk din cfare bene"
"Nuk eshte e hijshme per nje femer te sillet kshu"
"Ti je tjeter njeri".

Vertet... un jam tjeter njeri.
Sjam as femer as mashkull...
Jam mish dhe kocka.
Kocka qe vibrojne nga deshira per te care mishin dhe ti tregojne botes qe gerrvishjet nuk i kan bere asgje.

Nuk thyhem
Nuk perkulem
Nuk mposhtem
Nuk perkulem

Kur dua dicka e marre.
Kur deshiroj dicka, sme intereson
a do me ngrej ne qiell
apo do me hapi varrin,
do ta perjetoj prap si prap sepse
jeta pa emocione eshte si ylberi pa femijet qe ulerasin "mami hajde shpejt shiko nga dritarja sa bukur".

Ju lutem te me falni qe sot do ju nxjerr te gjithve gishtin e mesit.

Por sot e dua veten njecik me shume.

FB_IMG_1596528356598.jpg

Nje falenderim special per njerzit qe sjan perplas me koken time por me kan stimoluar te mos braktisja rrugen per te rigjetur veten.
 
Private conversations
Help Users
    Top