• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Realizohet ëndrra britanike, mposhtet Federer!

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
ثndrra e britanikëve për të fituar medaljen e artë në terrenet e Wimbledonet më në fund u realizua.
I adhuruari i tyre, skocezi Andy Murrey ia doli të mposhtë tenistin nr. 1 në botë, zviceranin Roger Federer, me rezultat të thellë prej 3:0 në sete (6:2, 6:1 dhe 6:4).
Në turneun olimpik të tenisit vetëm ndeshja finale e meshkujve është luajtur në tre sete të fituar. Pra, Federerit i mbeti të ngushëllohet me medaljen e argjendtë në turneun olimpik në tenis, gjë që për të është suskes, pasi deri tashti në asnjë olimpiadë nuk kishte arritur të plasohej në finale./Kohasport/
 
Top