• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Reali i pandalshëm, mposht Espanjolin dhe vazhdon kryesimin !

Delirium

Route 66 🚜
Reali i Madridit nuk njeh të ndalur në këtë sezon. Mbrëmjen e sotme madrilenët e drejtuar nga Zinedin Zidan kanë triumfuar në transfertë përballë Espanjolit me shifrat 0-2 duke vazhduar të qëndrojnë me pikë të plota në kampionat.Hames Rodrigez i cili rrallëherë preferohet si titullar nga Zidan ishte ai që shënoi golin e parë në minutën e dytë shtesë të pjesës së parë. Në pjesën e dytë Benzema ishte ai që vulosi fitoren me golin e shënuar në minutën e 71-të. Në këtë ndeshje Zidan kishte vendosur të linte pushim titullarët si Ronaldo, Bejl apo Morata duke qënë se u aktivizuan në mesjavë në Ligën e Kampionëve.

Me këtë fitore Reali arrin kuotën e 12 pikëve të plota në 4 ndeshje dhe vazhdon i vetëm kryesimin e La Ligas me 3 pikë më shumë se Barcelona dhe Las Palmas që mbajnë vendet 2 dhe 3.

/panorama sport/
 
Top