• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Rama në Durrës: Votoni Dakon, mos e çoni votën dëm me Grida Dumën

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve
Titulli: Rama në Durrës: Votoni Dakon, mos e çoni votën dëm me Grida Dumën


Kjo ka lezet te ben ta ndjekesh me lezet lool
Kjo esht e bukur :D Po mekanizmi i politikes ton smatet nga kjo ..Bukurin e perdor si nje fasad pasi sic e shkruajt edhe antari siper duhet te kalosh nje dimer me grip te fort e te kollitesh mir qe te japin postin pak rendsi ka e meriton apo jo ...Do te me pelqente kjo pervec bukuris mund te jet me vizjone dhe ide te reja per zhvillimin e qytetit te durrsit ..Me mir kte e din durrsaket se sa ka ber dhe ky kryetar qe kan aktualisht per qytetin e tyre..
 
Top