• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Rama: Fitorja më e thellë

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Rama: Fitorja më e thellë

lol Lover ku i shef ti urryesit mo, se ju këshillojnë i hidhni plehrat në kosh dhe jo në rrugë apo në rërë, ku rrinë fëmijët?
Hahaha konkluzionet e tua të shpejtuara vërtetë janë qesharake ;)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Rama: Fitorja më e thellë

lol Lover ku i shef ti urryesit mo, se ju këshillojnë i hidhni plehrat në kosh dhe jo në rrugë apo në rërë, ku rrinë fëmijët?
Hahaha konkluzionet e tua të shpejtuara vërtetë janë qesharake ;)
Love, more leje nga komuna tflasesh me mua ?:D Te lutem, mos u shit si e emancipuar
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Rama: Fitorja më e thellë

Unë kam lindur, sjam bërë sot ;)..
Kalofsh mirë ditën ..
 

Darius

DENY IGNORANCE
Titulli: Rama: Fitorja më e thellë

Përgjegjësia për këtë humbje bie vetëm mbi mua, Sali Berishën, kështu që duke marrë përgjegjësitë që më takojnë, me një vendim, kam vendosur të jap dorëheqjen nga të gjitha funksionet e mia, në forumet e PD, të jem njeri i thjeshtë, njeri prej jush, anëtarë i PD dhe deputet i saj. “- tha Berisha.

A e mendoni qe ti thote Rama keto fjale?!
Baah kurre!
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Rama: Fitorja më e thellë

Kur kemi ditur ne t'bejme plazh, ti m*** i ke thene karamel ore mik :plazh: Po ik mos u bej qesharak se u bere horë
Ups vërtet ? Paska pasur det Kosova dikur? lol hahahhaha Iko o Lover ik futja ndonjë ilahi edhe boll na treguat kush jeni se j'u njohim mirë edhe ne ashtu si na njihni ju.E pa dëgjuar kjo e detit lol lol
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Rama: Fitorja më e thellë

Ups vërtet ? Paska pasur det Kosova dikur? lol hahahhaha Iko o Lover ik futja ndonjë ilahi edhe boll na treguat kush jeni se j'u njohim mirë edhe ne ashtu si na njihni ju.E pa dëgjuar kjo e detit lol lol
Leon ti ke pas plazh po ske pas pas brecka deti, ke pas nafte po ske pas makine deri sa erdhi doktori,ke punuar po ke ngrene me tallona deri ne 1991 mos fol per vende qe ske qene kurre jemi perdite ne Tirane e ne Evrope jo prej 2010 si ju qekaq mos ironizo se po mundohi te shtini zjarr mes shqiptareve te dy aneve...
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Rama: Fitorja më e thellë

Ups vërtet ? Paska pasur det Kosova dikur? lol hahahhaha Iko o Lover ik futja ndonjë ilahi edhe boll na treguat kush jeni se j'u njohim mirë edhe ne ashtu si na njihni ju.E pa dëgjuar kjo e detit lol lol
LOOL ke njerez qe skan pare kurre det me sy edhe kane deti ne vendin e tyre. Ju sjeni asgje me teper se sa nje teprice e berllogut qe valet e detit e qesin jashte:plazh:

Mire the, na njihni ! Kot pra nuk flasim, mos u lendo, e di se t'dhemb realiteti :(

Shko flej pak se je trullu :cool:
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Rama: Fitorja më e thellë

Përgjegjësia për këtë humbje bie vetëm mbi mua, Sali Berishën, kështu që duke marrë përgjegjësitë që më takojnë, me një vendim, kam vendosur të jap dorëheqjen nga të gjitha funksionet e mia, në forumet e PD, të jem njeri i thjeshtë, njeri prej jush, anëtarë i PD dhe deputet i saj. “- tha Berisha.

A e mendoni qe ti thote Rama keto fjale?!
Baah kurre!
I tha dikur Nano.Pse të mos i thotë as Rama? Berisha këto fjalë duhet ti kishte thënë që në vitin 96-97 por u riciklua si një tjetër njeri më vonë.Një politikan i vërtetë me luftën civile ku çoi vëndin Berisha do kishte vrarë veten lere më të jepte dorëheqje . E sforcuar dorëheqja por e kuptueshme,dhe e detyrueshme. Sa për Ramën nuk di ç'të them realisht,mbetet për t'u provuar edhe pse nuk kam aspak besim se do bëjë diçka më mirë. Fakt është që njerëzit këtë herë nuk votuan për Ramën,votuan thjesht kundër Berishës.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Rama: Fitorja më e thellë

Leon ti ke pas plazh po ske pas pas brecka deti, ke pas nafte po ske pas makine deri sa erdhi doktori,ke punuar po ke ngrene me tallona deri ne 1991 mos fol per vende qe ske qene kurre jemi perdite ne Tirane e ne Evrope jo prej 2010 si ju qekaq mos ironizo se po mundohi te shtini zjarr mes shqiptareve te dy aneve...
mos bir ne nivel te tij o vlla, se ky dje ka dale me marre fryme jashte Shqiperise, sot mburret kur m** n'b** s'ka :D
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Rama: Fitorja më e thellë

Leon ti ke pas plazh po ske pas pas brecka deti, ke pas nafte po ske pas makine deri sa erdhi doktori,ke punuar po ke ngrene me tallona deri ne 1991 mos fol per vende qe ske qene kurre jemi perdite ne Tirane e ne Evrope jo prej 2010 si ju qekaq mos ironizo se po mundohi te shtini zjarr mes shqiptareve te dy aneve...
Erdhe ti të më tregosh zjarrin? Ke që kur hyre përsëri pas bann që na tregon sa të këqij jemi ne,sa njerëz të egërr etj etj ndërkohë që ju të Kosovës jeni perëndimorë dhe të civilizuar si mos më mirë. Nuk e sheh që po e ndez zjarrin ti? Mos pret të të themi ''amin'' ti ke të drejtë? Jo mor mik jo, ashtu si i thashë Loverit edhe ne ju njohim më së miri.
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Rama: Fitorja më e thellë

Jo nuk na njifni mik sa ju njofim ne ne kemn prek evropen shume para jush edhe nuk krijoj ndarje sikur ti edhe nuk merrem me njerezit me urrejtje personale une nuk qaj koken se qfare mendojne tjerte po seriozishte jeni te mjere ...
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Rama: Fitorja më e thellë

mos bir ne nivel te tij o vlla, se ky dje ka dale me marre fryme jashte Shqiperise, sot mburret kur m** n'b** s'ka :D
Po ti a ke dalë ndonjëherë jashtë Kosovës,përveç shkuarjes në Arabi apo Turqi? lol Jeni të paparë fare ,ti thotë dhia, deles, ta pashë ,vetëm ju mund ta bëni hahahah Shihni se e keni zbuluar ore të mjerrë
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Rama: Fitorja më e thellë

Po ti a ke dalë ndonjëherë jashtë Kosovës,përveç shkuarjes në Arabi apo Turqi? lol Jeni të paparë fare ,ti thotë dhia, deles, ta pashë ,vetëm ju mund ta bëni hahahah Shihni se e keni zbuluar ore të mjerrë
Shko ne Komune neser heret ne mengjes :D
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Rama: Fitorja më e thellë

Leon mos e kthe personale nese diskutojme ne terma te pergjithesshem ok nese do te personalizosh atehere po ja fillojme ta bejme personalizimin secili ne menyre e vet dhia delja e fore e keto sende jan medioklre
 
Top