• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Rama: Borxh marramendës ndaj shqiptarëve në këtë 30 qershor

WxP

Grupi
Në deklaratën për mediat, menjëherë pas mbylljes së procesit të votimit, kryeministri Edi Rama u shpreh se nga nesër socialistët kanë një meritë, atë që qëndruan në anën e duhur të historisë. “Kemi meritën që zgjodhëm rrugën e drejtë e të gjatë të së ardhmes, duke pranuar sfidën shumë të rrezikshme të konfliktit sy […]

The post Rama: Borxh marramendës ndaj shqiptarëve në këtë 30 qershor appeared first on Balkanweb.com - News24.
 
Top