• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Radio Televizioni i Serbisë i’a uron ditëlindjen Hashim Thaçit !

legjenda

TetovaRadio Televizioni i Serbisë i’a uron ditëlindjen Hashim Thaçit !
Lajme
·April 25, 2020·1 min read

Në faqen e internetit të RadioTelevizionit të Serbisë (RTS) për disa orë pati një njoftim në seksionin “Makina e kohës”, e cila festonte ditëlindjen e Presidentit të shtetit të rremë të Kosovës, Hashim Thaçi. – shkruan gazeta Serbe SrbijaDanas.

Hashim Thaçi, një ish-terrorist i UÇK-së përgjegjës për një numër krimesh në Kosovë, sot po e feston ditëlindjen, dhe dëshirave të mira i’u bashkua Shërbimi Publik, i cili paguhet nga të gjithë qytetarët e Serbisë. – shkruan në vazhdim gazeta SrbijaDanas.
Ky lajm ngjalli reagime të shumta tek publiku serb, ku nuk i kursyen sharjet dhe ofendimet drejt Presidentit Hashim Thaçi dhe shtetit të Kosovës.
Menjëherë pas reagimeve dhe ofendimeve të lexuesve lajmi u fshi nga bordi redakutes i portalit.
 
Top