• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Qyteti i Prizrenit, vend që duhët vizituar!

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Sa i bukur ështe Prizreni…. Kosova jonë cdokund ka bukuri…..
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
E kam vizituar shpesh Prizrenin gjate periudhes 2010-2012 dhe kam shume miq aty. Vendet me pikante qe me kane lene mbresa dhe jam akomoduar me qejf tek Shtepia e Bardhe, Hoteli i Sharrit dhe per ski Brezdovica ishte unikale. Natyra, ushqimi dhe mikpritja s'skishin te paguar. Vec nje gje konstatova qe flitej Turqisht nga shume njerez aty here pas here. Mgjth kjo e fundit nuk ja prish aspak bukurite dhe vlerat atij vendi.
 
Top