• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Quiz...nga kush eshte shkeputur?!

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
-Jo po do shkoni te piramindat e Egjiptit- hungeriu ai.
-Njoftimin do ta nxirrni duke e marre vete persiper rrezikun.
Me mire tiu kisha dhene nje sovran, se sa dhjete paund. Me ktheni nene paund, Xhejn, me duhen.
Edhe mua, zoteri- ia ktheva dhe fsheha duart bashke me kuletenpas shpine. - Nuk bej dot pa keto para!
-Kurnace e vogel,-thaai,-po me refuoni kerkesen per para! me jepni 5 paund Xhejn!
-As pese shilinga, oteri, as pese peni!
-Thjeshte me lini t'i shoh parate!
-Jo, zoteri, juve nuk ju zihet bese!
-Xhejn!
-Zoteri!
-Premtomeni nje gje!
Do t'ju premtoj gjithcka zoteri, qe mendoj se mund ta bej.

(dhe pak me poshte)

Atehere duhet t'i themi per pak kohe mirupafshim njeri-tjetrin?
-Them se po, zoteri.
-Po si e kryejne njerezit kete ceremoni ndarjeje, Xhejn? Mesomeni , nuk jam i zoti.
-thone lamtumire apo si t'u pelqeje.
-Thojeni pra!
-Lamtumire per momentin zoti Rocester.
-Cfare duhet te them une?
-Te njejten gje , nese ju pelqen zoteri.
-Lamtumire per momentin zonjusha Er. Kaq ishte?
-Po
-Mua me duket cingune, e thate jo miqesore. Do te me pelqente dicka tjeter, nje shtese e vogel ne kete rit.Mund te shterngojme duart, per shembull,
por jo as kjo nuk do te me kenaqte. Pra nuk do te beni asgje me shume, vecse te me thoni lamtumire, Xhejn?
 

milva

Anëtar Aktiv
...do te vvish apo s'do vish?
...me qerpikun e syrit tim ,
...do te fshij vendin ku do rrish!
 

milva

Anëtar Aktiv
Po Pasion !

Se s"dashuroja as un" as ti!
Po dashuronte ,dashuria!
Nje dashuri ,nje fshehtesi...
Me e fshehte se fshehtesia!
 

Passion

Banned
Po Pasion !

Se s"dashuroja as un" as ti!
Po dashuronte ,dashuria!
Nje dashuri ,nje fshehtesi...
Me e fshehte se fshehtesia!
Ajo e para poezi e Lasgushit me ka ngel ne mendje vargu
Me qerpikun e syrit tim
Do fshi vendin ku do rrish.

:)

C'fuqi shpirti e mendje ka pas ai njeri me vjen pyetja. :)

Kete qe thua nuk e di. :)

Mos me deno. :)

Po te dergoj nje bigggg perqafim te madh,e ti puth ato docka para se te prek lakrorin e perfol. :)
 

milva

Anëtar Aktiv
Sikur te isha djale, do t'i tregojsha Botes mbare ,se dora qe perkund djepin, eshte dora qe perkund fatin e njerezise...por mjerisht jam vajze dhe si e tille nuk mundem me e nxjerre zanin...
 

Monique

Staf në FV.AL
Sikur te isha djale, do t'i tregojsha Botes mbare ,se dora qe perkund djepin, eshte dora qe perkund fatin e njerezise...por mjerisht jam vajze dhe si e tille nuk mundem me e nxjerre zanin...
Haki stermilli....
Mbaj mend Shpendin por jo vajzen si quhej....
Nje liber dritherime nga fillimi deri ne fund
 
Top