• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Qka eshte ...?

ricky_ch

******
Titulli: Qka eshte ...?

Foni është njësi e vjetëruar për matjen e fuqisë së zërit.
Tash përdoret decibel.
 

dr.Dugi

Anëtar i ri
Titulli: Qka eshte ...?

Kemi hasur ne keqkuptim i nderuar une kam bere pytje si ne forume e tjera duke menduar qe eshte njelloj nese eshte e ndaluar te boj pytje nuk do beje nuk eshte problem

Pa keqkuptime
 

ricky_ch

******
Titulli: Qka eshte ...?

Sa për mendimin tim, njeriu shtron pyetje kur me të vërtetë
nuk e din e jo për të provuar të tjerët a e dijnë a jo!
Ose mundesh së paku të tregosh se bën lloj kuizi e atëherë mendohem a
të jap përgjigje apo jo!
 

dr.Dugi

Anëtar i ri
Titulli: Qka eshte ...?

Egzakt ne kete kuptim e kisha une ne form kuizi ate pytje te cilen e parashtroj e di pra ju kerkoj falje nuk do ju bej me pytje

Me rrespekt dr.Dugi
 

ricky_ch

******
Titulli: Qka eshte ...?

Idea nuk është e keqe. Sidomos ata që janë në shkollë nga kjo mund
të pëfitojnë diçka. Vetëm se do të ishte mirë pra që në fillim të ceket
se është formë e kuizit dhe ata që përgjigjen e dijnë me çfarë kanë
të bëjnë.
 

dr.Dugi

Anëtar i ri
Titulli: Qka eshte ...?

I rrespektuar une me ate qellim e beje pytjen nese do pergjigju nese jo ne rregulle.
 
Top