• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Qente le te lehin,ti futja vrapit ..

Mennel

_/\__________________________.
Titulli i temes eshte satirik, dhe ketu te postojme theniet e mencura me spec, te modifikuara e ndryshuara, por gjithsesi te kene kuptim:

Ilustrim: 😜

1-Le te lehin qente, shiko punen tende, dhe kujdes nga syri i keq.

2-Le te lehin qente, se ujku zakonin se nderron si qimen.

3-Le te lehin qente, dy te lehura ste bejne dem, por kujdes dy kafshime.

4-Le te lehin qente, 'shteti' se prish terezine.

5-Qente le te lehin, ti futja vrapit. ...
 

Desa

Temet Nosce
A e pe - e pash, a e njeve - e njeva!
Ai kali që zihet, ta gropos lamën.
Armikut e erës, kallxoju shputat.
 
Private conversations
Help Users
    Top