• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pytje pergjigje te ndryshme....

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Une kam cik problem me bindjen si llogjike, por kur ka te drejte i bindem....
Sbesoj se me do te keqen...kshuqe

Jeni posesive?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Jo, flas as me ze shum te larte dhe as me peshperitje

Mendon se disa njerez marrin kot ndonjehere?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top