• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetjet ne takimin e pare

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetjet ne takimin e pare

U dashka vizituar patjeter !! Ka ndonje resto te mire rrotull ?
Pa u larguar fare hartini :) eshte edhe nje pallat i bukur aty muze ..plus qe eshte porta e ferrit aty... hahaha
 

Vajza

Staf në FV.AL
Vendndodhja
Struga
Ne takimin e par asgje nuk pyes lol , para disa kohe kur u takova me njonin bera nje mhb dropqe nga emocionet kur e kujtoj edhe me qeshet edhe me qahet , isha outt faree , dicka prej brenda mthoshte ndalu se e fute ne te treten ,ndero shpejtesi . lol lol lol
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Mos beni gabimin tim,ti flisni per ishin e ta beni si psikolog lol
Me siguri do kerkoje thjeshte nje vend ku te ndaloje makinen e tiu zbrese ne toke..jo se mua me ndodhi..te kuptohemi.
Makina ishte ne levizje kur ma bente..zbriiittt zbrittt
 
Top