• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Pyetjet ne takimin e pare

Aver

VIP
Titulli: Pyetjet ne takimin e pare

E ke gabu temen me pyetje pergjigje danger. Eshte 1 kat me larte ajo. lol
 

Aki

misfit
Titulli: Pyetjet ne takimin e pare

Sjam ketu une hihihi
Po dhe ti sa skupton hidh fjalet une me shpresa se Quku na fton tek Sofra shkodrane po jo se jo, sikur me qene nga Gjirokastra ky :p
 

Aver

VIP
Titulli: Pyetjet ne takimin e pare

Une nuk jam i interesuar per ate sofer se atje vetem tave krapi ofrojne :p
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetjet ne takimin e pare

Sjam ketu une hihihi
Po dhe ti sa skupton hidh fjalet une me shpresa se Quku na fton tek Sofra shkodrane po jo se jo, sikur me qene nga Gjirokastra ky :p
As mos ik degjo mua se as nje kafe sta bejn :p
 
Top