• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetjet ne takimin e pare

Aver

VIP
Titulli: Pyetjet ne takimin e pare

E ke gabu temen me pyetje pergjigje danger. Eshte 1 kat me larte ajo. lol
 

Aki

misfit
Titulli: Pyetjet ne takimin e pare

Sjam ketu une hihihi
Po dhe ti sa skupton hidh fjalet une me shpresa se Quku na fton tek Sofra shkodrane po jo se jo, sikur me qene nga Gjirokastra ky :p
 

Aver

VIP
Titulli: Pyetjet ne takimin e pare

Une nuk jam i interesuar per ate sofer se atje vetem tave krapi ofrojne :p
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetjet ne takimin e pare

Sjam ketu une hihihi
Po dhe ti sa skupton hidh fjalet une me shpresa se Quku na fton tek Sofra shkodrane po jo se jo, sikur me qene nga Gjirokastra ky :p
As mos ik degjo mua se as nje kafe sta bejn :p
 
Top