• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetjet ne takimin e pare

Ghost

Anëtar i Nderuar
Pyetje ne takimin e pare

اka mund ti thuash Femrav ne takimin e pare.

1.A mund te pjellesh (lindesh)?
2.Ti sigurisht qe po gezohesh qe po te flet dikush?
3.Pa rroba dokesh ma mir me siguri .a po ?
4.A me jep Nr.Telefonit sa nuk nderrova mendje?
5.A ende ktu je a.Pse nuk je ne Krevat timin ?
6.Tregoja dy gishta edhe thuj : a e din per qka t`duhen kta dy gishtat e mi?
Ajo THot: Per qka? Ti: Per me Mastrubu.
7.Nuk kam qen kurr ne prishtin a po me kallxon rrugen per te shpija jem.?
8.O zot kurr sjom taku me ni femer si ti,ti qenke shum e mencur ,ti po dijshe edhe me hec me kembet e tua:p
9.M`fal e mundesh me ma dhan Nr.Telefonit se m`ka humbur i imi ?
10.Hej Dishu edhe shtrihu se kam te flas diqka me ty
11.A po don me fjet me mue,mos thuaj gje vetem Qesh
12.Adin me Llogarit me Plus ?
 
Last edited:

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Humor eshte ky??? Jo thjesht ta di se nuk me beri aspak per te qeshur...(pa te keq me hapesin e temes)
 

Aver

VIP
Titulli: Pyetjet ne takimin e pare

Pyetje ne takimin e pare

اka mund ti thuash Femrav ne takimin e pare.

1.A mund te pjellesh (lindesh)?
2.Ti sigurisht qe po gezohesh qe po te flet dikush?
3.Pa rroba dokesh ma mir me siguri .a po ?
4.A me jep Nr.Telefonit sa nuk nderrova mendje?
5.A ende ktu je a.Pse nuk je ne Krevat timin ?
6.Tregoja dy gishta edhe thuj : a e din per qka t`duhen kta dy gishtat e mi?
Ajo THot: Per qka? Ti: Per me Mastrubu.
7.Nuk kam qen kurr ne prishtin a po me kallxon rrugen per te shpija jem.?
8.O zot kurr sjom taku me ni femer si ti,ti qenke shum e mencur ,ti po dijshe edhe me hec me kembet e tua:p
9.M`fal e mundesh me ma dhan Nr.Telefonit se m`ka humbur i imi ?
10.Hej Dishu edhe shtrihu se kam te flas diqka me ty
11.A po don me fjet me mue,mos thuaj gje vetem Qesh
12.Adin me Llogarit me Plus ?
I ve ne bast gjitha pronat e familjes qe ti je akoma i virgjer.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetjet ne takimin e pare

1.A mund te pjellesh (lindesh)?

ahhahahahaha e papare kjo pytje :p
 

Aver

VIP
Titulli: Pyetjet ne takimin e pare

Pse ben sikur ste pelqyen pytjet eee, apo ke zili pse sti polli mendja jote keto.
Eshte e dyta, zilia pra. Sidomos per kete pyetje nuk do te me shkonte mendja kurre:

6.Tregoja dy gishta edhe thuj : a e din per qka t`duhen kta dy gishtat e mi?
 

sensuu

sweet
Titulli: Pyetjet ne takimin e pare

nje cun njehere po me pyeste:ne cfare moshe keni filluar ta pini alkoolin?per nje moment mu duk vetja sikur beja pjese ne shoqaten e alkoolisteve lol
i thashe qe ne djep :p...si tek ai humori:mua nena ne djep me jepte njeren me qumesht,tjetren me raki...po une pija gjithmone nga ajo me raki lol
ishte e forte
 
Top