Pyetje pergjigje te ndryshme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

nuk vi dot :)

te pelqen deti?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Ncuq.....ti je in une jam out :p
Marla te te them naten?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

goca mos u zini per mua se sjam ashtu cunash :p
mund te rrini te dyja, ku hane 2 mund te hane dhe 3 :p

keni gjum?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Jo skam......por kam i takim me dentistin tani
fly tashi mos u fry nga mize ne buall lol
sa e kursyer ne shprehje une lol.......

Te duket e cuditshme qe kam filluar te heq dore nga banaliteti i te folurit ?:p

Naten marla...naten e ty fly
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

un qe kam pune diten e shtune
naten moniq :)

cfar faqe vizitoni me teper (pervec forumit)?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

jo pune pune, puna punes nuk njeh dite pune (shqiperia kjo)

po nga faqet shqiptare?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

cfar quhet ajo qe klikove per te pare TV Klan?
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

E po ta kisha ditur, nuk do kerkoja link prej jush, llogjika e thjeshte :p

po degjon muzike nderkohe ?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

doja te thoja qe "ka" faqe shqiptare :)

po degjoj

cfar muzike pelqen?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

ka ca kohe ne fakt

e frekuenton jeten e nates?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

mendoj se te gjitheve na merzit rutina

cdmth JO ne menyre te rregullt por shumicen e kohes po?
 

Sirius.

Sapiosexual!
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Lol do te thote qe sjam sistematike, ka raste qe me lodh zhurma e clubeve preferoj ta kaloj fundjaven jashte Tirane duke pare vende qe skam qene ndonjehere


Jeni tip spontan?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

jo gjithmone

cfar qyteti do vizitosh neser?
 

Sirius.

Sapiosexual!
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

neser jam e ftuar per dreke mqse gjyshja ime feston pashket keshtu qe ska udhetim. Ka te henen per nga malet e Dibres

Do vish?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

patjeter, i ke treguar familjes per mua? :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Me ka treguar mua...nuk te mjafton?

Ne ca qyteti te dibres do ikim? Lol
 

Sirius.

Sapiosexual!
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Do i ngjitemi malit Monke ska qytet ay se le nam Lol

Fly skemi kohe per keto prezantimet ne, mjafton qe e di Moni dhe Forumi Virtual Lol


Doni 1 gote vere?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Moniq ishte sebepi, asaj do i blejme nje pal opinga dhurate :p

cfar vere eshte?
 

Sirius.

Sapiosexual!
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

vranac pro corde e tuqe

Monit do ja blejme opingat me xhufka se gjeti kombinim te bukur nje tiger me 1 rriqebull Lol


Apo ti bejme dhurate 1 pale pushime ne det?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

beja, ty te beri nder :p

i rrudh shpejt vetullat?
 

Sirius.

Sapiosexual!
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Flet keshtu sepse nuk e di qe ti je me fat me shume se une :d

Jo nuk i rrudh.

E ke zakon me shkel syrin?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top