• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetje pergjigje te ndryshme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

po....2 deri tani

kush është dallimi midis te mos duash e te kesh....e te duash e mos kesh?
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

SIkur te kisha perballe meje buzeqeshjen që me mungon! Kshuqe nuk fillon kurre bukur dita ime...

Per ju?
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Une nuk kam nevoje per stimuj, pasi jam natyre stimuluse vete :)

Te bezdis trafiku?
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Shume... keq fare! Jam i padurushem!

Te vjen te qeshesh ndonjehere kot?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

jo..

një citat i juaji i preferuar?
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

ate që e kam kudo si te ishte pjese e imja

Cdokush perpiqet te ndryshoj boten, por nuk perpiqet te ndryshoj veten!

sepse adhuroj Tolstoin :)


besoni te sinjalet që mund te vijne nga bota e pertejme nepermjet endrrave??
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Jo, se kam menduar ndonjehere ne fakt

Shikon shum endrra?
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

No never

Kiss apo hugs ?
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Une jo....mund te ndodhi një ne kaq vjet
ose une nuk i mbaj mend se di....

beson tek shpjegimi që i behet atyre?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Edhe akullore ehe cokollate

Me duket funny ndonjehere shpjegimi tyre por sja u var shum

E shikon filxhanin?
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

e pi por filxhanin se shoh....si besoj ktyre gjerave

keni degjuar ndonjehere per magjira???? i besoni atyre?
 

Marla

Let the sea set you free!
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

po edhe ju besoj te frikshme jane.

Do pime kafe mbasdite sot?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Me mua? U ngujova te sofi :p
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

po mendoja ne dreke....
po edhe mbasdite bohet patjeter

Pse mi ca te bojne ato që i ke frike??? lol
 

Marla

Let the sea set you free!
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Sme ka len mendja hala te lej gjithe kete mrekulli ku jam te vij ne ate zhul ku je ti Lol
plus që pertoj ti jap makines sot :(


Do me beni 1 nder?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top