• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetje pergjigje te ndryshme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Nga ishe dje ndarke , per hallakatje ?
 

Marla

VIP
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

dola per 1 gote vereHallakateni vetem ne fundjave apo dhe gjate diteve te javes?
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

S'para hallakatem

Jeni i/e shemtuar? :p
 

LoSsT

VIP
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

N`lule t`ballit

Ju pelqen mjalti ?
 

Endrra

VIP
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Hm ... Kam qellu 1x me pistoleten e vellait dhe si kam ndjere gishtat dhe 2 dite mbrapa lol

Ke pare filme me marins( Top gan psh ?)

Losst ... Po
 
Redaktimi i fundit:

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

kur tia heqesh thojzat do te te pergjigjem

Pse sje normale ti?
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

teta Tefta ja po te shtroj tre kritere qe duhet te plotesoj ai tipi

1.Te me vleresoj per embelsine dhe zgjuarsine time qe si ka pare kurre me pare
2. Te vleresoj thjeshtesine , faktin qe jam e drejtperdrejte dhe si pelqej padrejtesite . Dhe qe jam per paqen ne bote
3. Te respektoj te 22 vellezerit e mi qe jane cuna njisha

Nese do gjindet ky tipi...une do jem e tera e tij


Endrra pyetja e rradhes

nese jemi 6 motra dhe secila nga ne ka nje vlla , sa vellezer kemi ne? :p
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Sherr grash qe ne mengjes? :lool:

Si eshte koha nga anet tuaja ka ardhure dielli per vizite?
 

Endrra

VIP
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

teta Tefta ja po te shtroj tre kritere qe duhet te plotesoj ai tipi

1.Te me vleresoj per embelsine dhe zgjuarsine time qe si ka pare kurre me pare
2. Te vleresoj thjeshtesine , faktin qe jam e drejtperdrejte dhe si pelqej padrejtesite . Dhe qe jam per paqen ne bote
3. Te respektoj te 22 vellezerit e mi qe jane cuna njisha

Nese do gjindet ky tipi...une do jem e tera e tij


Endrra pyetja e rradhes

nese jemi 6 motra dhe secila nga ne ka nje vlla , sa vellezer kemi ne? :p
Si thu ti nese 1 kg pambuk e veme ne peshore me nje kg celik nga cila ane do anoje peshorja ;)
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

ku e pe sherrin bre lalke? ne thjesht po njihemi e po caktojme kufijte :p

e vrenjtur eshte

po nga ju po bie noi cope diell?
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Kam pershtypjen qe po.

Cila eshte lenda juaj e preferuar?
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Matematika

Po per ty?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Letersia..
E keni pire kafen e pasdites ?
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Jo, e kemi me orar...e pijme ne oren 15


Do dalesh pasdite?
 
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Jo do mbyllem ne dollap :p

Cfare po mendon?
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Se si do vishem neser , me roz apo blu :)

Cili eshte orari me i parapelqyer per te pushuar ?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top