• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetje pergjigje te ndryshme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Asigja nuk po shof un :p

KE pi kafen ala?
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Jo kumshije ala po dalim pak e pim jasht se shpi sna ban kush te pakten me £ e gjejm gadi :p

KE kafe turke :p
 

dangerous

Moderatorë
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Jo si ne pranver sot. Por dimri do vije e kjo eshte e sigurt
( Pershendetje Love ,si je )

Ke pas kohe te blesh dhuratat qe te duhen per vit te ri?
 

DeliriumMind

Paint it PINK.
Mosha
30
Vendndodhja
BlackMoon
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Jo dhe asnji ska per te henger sepse un nuk e duroj aa eren.
Vic
Ne do hajm vic :p
Cfare ke lene pergjysem ket vit
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

shendetin te kemi e te jemi mire me njerzit qe duam..:) tjerat si kam me plane.

Cfare ngjyrash i ke vendosur zbukurimet e pemes se vitit te ri?
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Te rraf njeher ate Klau92 , sdo ket dite me te lumtur :p

Ke ndonje inat ketu ne fv ?
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Kam disa , po deshe dhe emrat ti them ne pyetjen e rradhes :p

P.s. le se me ka shtuar vite jete ai njeri ,por cti bej qe mi shton vite vuajtje jo vite gezimi :p

Ke bere bakllava ,apo e blen ?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

hahahahahaha ,jo emra s"dua se hapet sherr ..:p

Mendoj ta bej vete me peta te gatshme normalisht :)

Keni shkelur ne bore akoma kete vit?
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Une per sherr jam futur sot ,nuk i sheh 3 postime te 3ja provokim :p
Jo skam shkelur :( Edhe Klau-t kastile i fola se mendoja mos ishte nga ndonje mal i shqiperise ,por ajo dreq me genjeu se doli qe ishte nga nje fshat i lushnjes :p
Pertej shakase (gjysem shakase :p ) Skam shkelur ,kam ne plan te shkel nja dy dite tip pushime dimerore

Sa shum po shkruaj e , me hane duart :p Po revani di te besh ?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top