• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetje pergjigje te ndryshme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

se di pse kam idene qe ju akrepat jeni shume te veshtire si tipa


pranvera ka hup krejt knej nga nahija ime, ndersa fjalen diete nuk e njof. Njof ushqim te shendetshem dhe sport.


Keni ngrene dreke?[/QUO

jo dreke akoma , nuk do ha fare madje se skma uri

Si te veshtire ?
 

Guest20

Offline✌
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Nuk i ha kumbullat.
Te veshtire jemi ne akrepat,se jemi ca si shume te drejte per drejt.
Apo nuk jeni shenja akrepit ju?
 

Delirium

Route 66 🚜
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

2 here ne jave .
Po ju ca shenje jeni ?
 

Delirium

Route 66 🚜
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Bie shume shi !
Mbani ore dore ?
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

po,

dhurata me e mire qe keni marr?
 

Guest20

Offline✌
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

jo 90 60 90 jam


Jeni rrobaqepes me profesion?
Edhe me gabuar nuk te leni ju :(:p

Ca permasash qe paskeni :)

Nuk jam robaqepes,por do te doja te isha :p

Dhurata njehere ne vit marr,edhe kete vit sa me kaluar radhen qene :(

Sa e vjeter eshte toka?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Se di :) duhet te jete ca.

Te pelqeen astronomia?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Dicka,s"jam shume e apasionuar pas saj.

Ushqimi juaj i preferuar?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Po! Dje dhe sot ka bere goxha ftohte,po ne bene dimrin Marsi :p

Nje nder kenget tuaja te preferuara?
 

Guest20

Offline✌
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Kam shume ne fakt,por po them vetem njeren;margherita Riccardo Cocciante..
Te pelqen?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

E bukur!! :)

Keni qene nxenes/e i/e mire ne gjimanz..? :p
 

Guest20

Offline✌
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Kam qene i mire,por jo i mire fare.
Se "mistrecat" nuk e kane mendjen vetem tek mesimet :p
E keni fut naj here profesorin ne loj si klase,aq sa te iki nga ora mesimit?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Jo deri ne ate pike,ama jeten u"a nxinim disave hahahaha.

I linit shpesh oret e mesimit si klase?
 

Guest20

Offline✌
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Jo si klase jo,se ishin ca shushka qe benin si te mira :p
Mendon se periudha gjimnazit,eshte nje periudhe e mrekullueshme qe do te doje ta jetoje serish?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Eshte nje pjese jete e mrekullueshme,por pas ne kohe sme pelqen te kthehem,dhe sikur ta kisha ate opsion.

Jeni njeri qe u buzeqeshni me seshumti kujtimeve te se djeshmes,apo pritshmeris ne te nesermen?
 

Guest20

Offline✌
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Te dyten,por ndonjehere kthej koken pas me nostalgji.
Te pelqejn njerezit e buzeqeshur,apo ato te ngrysurit?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Te buzeqeshurit,te ngrysurit me duken sikur e rendojne token.
Ju pelqen te shetisni vetem..?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

PO! Eshte nje pjese dashurie per shpirtin tim...
Je lagur ndonjehere ne dimer nga vale deti qe arrijne ne breg furishem?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top