• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetje pergjigje te ndryshme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

DeliriumMind

Only dead fish go with the flow
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Jo
Skam qen e inspituar kto kohe
Ca ben zgjuar kaq heret?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Ora 8:30 ketu :)

PS: Gjesi; Ultraviolet,si ma bere gjumin? :)

A keni pire kafe akoma?
 

DeliriumMind

Only dead fish go with the flow
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Kam hekuros deri ne 3 se mendoja se do punoja sot dhe hic... mdoli njesoj heret gjumi. Por kafe sjam tu pi iher
Cfare kendon posht dushit
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Po si jo ..por prap per fotomanin ( ket her mos me ik ee):zinxh:
Pse te ndodh ti kritikosh aqe ashper fotografit tek konkursi?Kur kemi parasyshe se nuk kemi mbaru shkoll per fotografi ..amator mo.pun qefi hobi si te duash thuaj.
E mban mend atë reklamën ti: Amstel, se kështu më pëlqen. (mjafton si përgjigje?! :p )

E ka ngjak kritiken ajo. Sdi te komplimentoj ndonjeher. Mos u merzisni, Lol

Ju do coni foto te fotomania kete muaj apo jo? :p
Avash ti moj, sdi thotë. Mos më bëj të kërkoj postime ku bëj komplimenta, të lutem shumë tani. Lol
Do foto ti? Doo. Ska.


Për pyetjen e Dm.
Po, këndoj çfarë të më kujtohet, kam zë të bukur. :p

Si e keni kohën sot?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

me diell

te pelqen te kercesh?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Po

A keni vesh per muzike?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

te perzier, si te ma japi truri

e ke degjuar BBF me pare?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Spo degjoj gje

A eshte akoma ne qarkullim BBF-ja?
 

Guest20

Offline✌
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Bhoo,nuk e di.ben gati nje dekade qe nuk kam treguar interes per bbf,apo stv.
E ndiqni shpesh mtv?
 

Delirium

Route 66 🚜
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Shume rralle .
Po ju tennis ? :p
 

Marla

PPSL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Rralle kur kam kohe te lire luaj dhe futboll dhe tenis, por me pelqen tenisi me shume me thene te drejten.

Si shkoj dita sot?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

80, dicka me pak dicka me shum

nje fjale per veten?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

po mir duket sot

rruhesh a te rruajn?
 

Darius

La vita è bella...
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Sot po, na kishte mberthyer koha e zymte.

Po mbani diete ?!
 

Marla

PPSL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

akrep
i gjate jam 1 e 85

A erdhi ndopak parnver ne memedhe ?
se di pse kam idene qe ju akrepat jeni shume te veshtire si tipa


pranvera ka hup krejt knej nga nahija ime, ndersa fjalen diete nuk e njof. Njof ushqim te shendetshem dhe sport.


Keni ngrene dreke?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top