• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetje pergjigje te ndryshme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

DeliriumMind

Boulevard of broken dreams.
Mosha
30
Vendndodhja
BlackMoon
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Problematike 2 vitet e para... jasht kontrollit dhe ja nxija jeten profesorve qe sme venin noten qe meritoja vetem sepse sillesha keq. Njera u pushua nga puna.
3 vitet e tjera ndryshova komplet. Mesatarja 9 dhe e vetmi ndeshkim qe mora ishte nga drejtori ahahah
Ti?
 

Moonlight

Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

JO se nuk jetoj ne mal, edhe pse malet na rrethojne :p

Te pelqen kjo klima e hidhet e Tirones?
 

Darius

Larguar...
Vendndodhja
Shqipëri
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

...ketej nga DR thone: "marsh nje nuse si koha qe ben ne tirone" (mallkim) :p

Ju pelqen te merrni apo te dhuroni dhurata ?!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Jo aspak , madje me vjen inat si nuk ka mundesi te gjej nje here kot te lir :esp:

Ke par filmin Kali i Trojes?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Po kam sh pun dhe vetem ne ket koh mund te kaloj ka forumi, edhe pse hy edhe diten her pas here, po te jem aktive ne diskutime rrall gjej koh te lir.

Po ty te mjafton koha e lire ?
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

po me mjafton aq sa kam edhe per forum.
cfar prisni nga e nesermja?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top