• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetje pergjigje te ndryshme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

kam humb, do i ve prap

cfar gatimesh di me se miri?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

po si vura skam cfar te heq neser


do beje operacion plastik?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

pertoj tani, do gjej ndonje dite kohe te lir te shkoj ne fshat te mar ndonje nuse dhe do martohem

do doje te ishe me e gjate?
 

Marla

PPSL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

jo, mire jam

PSe kane mbaru gocat e qytetit qe do me shku ne fshat?

ej e di qe une jam bere katnare kohet e fundit
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

jo kan mbaru cunat e fshatit

do merje ndonje fshatar per burr?
 

Marla

PPSL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

per burre se di, por te dashurin katnar e kam momentalisht Lol


Kur do riprodhohesh? :p
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

te shikoj axhenden


te pelqen te ekspozohesh?
 

Delirium

Route 66 🚜
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Jam Ateist !
Po ju Bajramin ?
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

po jam muslimane...

ju vjen keq per ate qe ndodhi ne Turqi?
 

Delirium

Route 66 🚜
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Para shume kohesh.
Jetoni ne Europe ? :p
 

sensuu

sweet
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

po,pjese e Europes :p

a ju duken njerez me te thjeshte te huajt ndersa shqiptaret kane "pordhe" pa lidhje ?
 

Delirium

Route 66 🚜
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Shume here me Te thjeshte e shume qytetar e mjaft Te kulturuar jane.
Je e turpshme :p
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Se di, un "p...t" i kam me lidhje meqe jam shqiptar

Je mendjemadhe?
 

Delirium

Route 66 🚜
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Sido Te jete ..pa problem :D
Dmth ti e turpshme Sensu ? :p
 

sensuu

sweet
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

haha po :p

a i ftoni miqte per dreke,darke ne shpi :p
 

Delirium

Route 66 🚜
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

E dija :p
Po I ftoj shpeshhere.
Deshiron Te kalosh ndonje mbremje nga shtepia ime? Te behesh pjese e rremujes dhe ti ? :D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top