• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Pyetje pergjigje te ndryshme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

ska gje legjend, ti mik Fv

nickname per efekt te "punes"

pse spunon x1 dhe te ankohesh gjysmen e kohes?
 

ami7

Anëtar Aktiv
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

organi,i cili do me teper palester...:p

cmendim keni per mendjemadhesine?
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Mendoj qe nje dite do bien nga lart dhe do thyhejne hunden:p

Hera fundit qe ke pare ylberin?
 

ami7

Anëtar Aktiv
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

nuk me kujtohet,,,kane kalur shume vite,,,

ngjyra e preferuar?
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

ngjyr e detit dhe e qiellit.
clloj filmi preferon?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Me pelqejne por jane te rrezikshme pasi vijne me 10 kalamaj

Ngjyra e flokve?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Me pelqejne kur ja e te shpia tjetrit :D

I ke mbajtur floket te shkurtra ndonjeher?
 

ami7

Anëtar Aktiv
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

deri mbi shpatulla me te shkurtera jo as kur kam qene 3 vjet :)

pse interesohesh kaq per floket,mos je gje parukier?:p
 

ami7

Anëtar Aktiv
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

me mire po i prgj asaj pyetjes qe kishe bere ne pv :p
jo nuk jam asgjekundi tjeter....

Ju ndodh qe kur ju mungon dikush shume t'ju duken te tjeret si ai/ajo?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Sishte pv :)
Jo sme mungon, madje as kam pas kontakt, me teper nga muzikat qe vendos

Sa shpesh e viziton shqiperine?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top