• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Pyetje pergjigje te ndryshme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

po te kishte e kishte thene kur gjente mundesine, per respekt dhe korrektese

vepron shpesh pa menduar?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

skam arsye, kujt ja ndjen e kishte thene, po e pyeta un do dali 1 justifikim, sme interesojne pergjigjet e nxjera me grep

nga 1 ne 10 sa genjen?
 

Marla

....
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Jo


Mban pergjegjsi per veprimet e tua apo gabimet jua faturon te tjereve?
 

DeliriumMind

Hear me roar 👣
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Gjithmon mbaj pergjegjsi per veprimet apo gabimet qe bej vet dhe ndonjeher dhe te tjerve ... kam qef ta ngatarroj icik veten qe pastaj te ankohem.
Nese rruga ime eshte komplet drejt... un do i bi njeher nga e majta, 1 her nga e djathta... do kthehem mbrapsh dhe MBASE si perfundim do vendos ti bi drejt duke than qe urrej boten lol

Kur ke dhene puthjen e pare?
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Pergojim....per fat te keq nese them jo, genjej... me ndodh edhe te fol mas shpine, per fat te keq e them...

A zgjoheni heret?
 

Aguron

Anëtar Aktiv
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Zgjohem ne ora 7, jo se me del gjumi, por jam i detyruar, pasi qe punoj.


Perdor shume internetin?
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Jo fare ,as tani :D

A mos te pash gje ty une para nja dy ditesh moj ? Veshur me nje fustan me lule ngjyra ngjyra dhe me taka te kuqe?
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

E di vet ajo po e lexoj . Koken drejt e mbante as majtas as djathtas ,si leviznin kacurelat fare :p

E pi nje gote uje sapo zgjohesh ?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top