• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetje pergjigje te ndryshme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

klau92

Anëtar Aktiv
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

kjo ngjyra bojqielli s esht keq ...si thu?
ty ca te pelqen me shum?
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Sa me larg teje ,ne tr

Si quhet komshija perball shtepise tuaj ?
 

klau92

Anëtar Aktiv
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Vera
Dhurata me e bukur qe bere per krishtlindje ose do besh per vit te ri?
 
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Nje xhest i ber nga deshperimi
Cfare i thua vetes kur zgjohesh
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

ik laj surratin :p

Sa ore gjume fleni zakonisht ne nate?
 

Aver

VIP
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Mesatarisht 7 ore.


Ne ora sa hani mengjes zakonisht?
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Bojeqielli dhe e gjelber

A eshte e vertet ku hy parja spuno darja :D
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

se di :p tupan ndoshta..

A keni pire kafen e pasdites akoma?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Sot jo!

Beni pushimet dimrore?
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

...me pak fjale, mezi po pres "te kepusi qafen" :)

Bakllava apo Kadaif ?!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Kadaif

A ndihmoni me gatimin per Vitin e Ri?
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

...vetem ne ngrenie :p

Viti 2015, i mbare apo "krize" ?!
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Udhetime me njerezit qe dua :D

Ke ngrene ndonjehere buke me vaj e kripe ?
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

nje mij her. dhe nje kokerr domate zemer kau, ah c'shkon :p

ti?
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

nfakt e haj me sheqer :p
cila esht gjeja me qesharake qe ke degjuar ne jeten tuaj?
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Brazili do mundi Gjermanine ne gjysemfinale... :p


Do vrisje per vetmbrojtje ?
 

dangerous

Antarë i Respektuar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Pikerisht... per vetmbrojtje do mundohesha te mos e vrisja nqs s'ka tj rruge ....

Do e falje gjakun dikujt .(jo dhurim gjaku )?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

...sja kam iden prehistorive te kohve moderne.

Kani bere bakllava kete vit?
 
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Bakllavane e beme dhe e hengrem tani per vit te ri me kadaif do ja dalim

Cfare kuptimi ka nicku juaj se ne shqip spo tingelloka bukur?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

wow,ka lidhje me nje Princesh te Egjiptit :) por kam ndryshuar nje shkronje: Nefertiti-eshte emri i sakt i saj.

Jetmia varet sipas situates :)

Embelsira juaj e preferuar?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top