• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetje pergjigje te ndryshme

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Elushe qeke kthy ? :)

plane hiç fare , por ka mundesi te bej nje xhiro ne turqi se po me bie tavani

nga kishe humbur ti?
 
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Ti nga ke humb :D
Cfare te ben te lumtur?
 
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Racizem ka ne cdo shtet.. asigjo e re per tu diskutuar.
Ke kafsh shtepijak?
 
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Mace sepse jan te poshtra dhe mund ti torturoj gjith kohes.. me pelqejn kur grricin
Ti ?
 

Endrra

VIP
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

mace sepse u jap te hane djath te mbeshtjellur me cipen e qepes :p
beson se dt 13 ne nje te premte, do thote qe duhet te bejm kujdes ?
 
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Sjam supersticioze.
Maximumi per halloween vetem
Beson ne jet pas vdekjes ?
 

Endrra

VIP
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

ska si te ket jete nese vdesim ... pra asgje ne menyren si e pershjruajm ne . Dicka tjeter po.
geshtenjat i ha te pjekura apo te ziera ?
 
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Te pjekura me kile
Mendon se mund te flasim me te vdekurit?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Po patjeter, dhe ne skype mund te shkruash kur je offline :D

ke ndermend te flasesh me ndonje te tille?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

un caj, lolit cokollaten

grosh apo bizele?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Sme acaron se nuk e degjoj fare

Cili nfa supermarketet i ka cmimet me te mira?
 

klau92

Anëtar Aktiv
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

big market
Beson se ne nje moment te caktuar do i vij fundi botes ?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

adidas.

shall apo kapele?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

asnje, por nqs do zgjedh 1 patjeter... shall

te kane thene ndonjehere kur ishe e vogel: o dhemb ren ske len h... pa ngren? :D
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

hahahaha jo :p

a ke ngrene byrek keto dite?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

po, para 2 ditesh nqs sgaboj me domate

je e dhunshme?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

jo .
jeni egoist?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

jo nuk tregohet :D

a ta caven Koken dhe ty me temat e sotme?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

po ma can qe cke me te :p

thapi thupin e ka vdha thupi thapin thar e ka? e thu dot me shpejt? :p
 

klau92

Anëtar Aktiv
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

presim pergjigjen nga fly prap :p
te pelqen te flasesh me veten e ? :p
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

me mir ta vras un heshtjen se sa isis :D

ca te ka gezuar sot?
 

klau92

Anëtar Aktiv
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

kenga da be dee da ba die :p
a do vij isis ne shqiperi dhe pse jo :p
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

a do vij dhe pse jo? sa me pelqen si pyetje :p

e do pergjigje te shkurter apo pergjigje da be dee da ba die?
 

klau92

Anëtar Aktiv
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

ti thuje si tdush porrrr mendohu mir se pstj e kthe me veten pergjigjen kaq po te them une :p
te pelqen kenga da be dee da ba die ?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top