• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetje pergjigje te ndryshme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

I them : Pa dale ta provosh dhe ti ca ndjesie është :p

Kush kenge shqipetare nder vite te ka ngel ne preferenca akoma ?
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Nuk e njof shum muziken shqiptare... kot me t'rrejt?
Por 1 fiksim e kam
E doni dashurin e luan zhegut

Ti?
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

xhamadani vija vija, kete degjon nonstop djali, dhe skam si pelqej tjeter

Shetitni neper natyr apo neper qytet?
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Noo never :p

Dashuron shum ti? lol
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

IIII cjane keto pyetje, kaq personale... po,

Egziston personi që do ndryshoje nese te kerkon ndryshim?
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Se besoj ,ai që te ndryshosh do jesh vet ai personi jo tjt kush

Qa planesh ke sot ?
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

shume, ? sa do realizoj.... njeher te shkoj ne shtepi e te rehatohem pak, se me plasi koka...

ti?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

jo.

keni ngrene dreke akoma?
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Poooo grosh :p

Adon ti lol lol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Sille i pjate..:)

A je njeri romantik ndopak? :p
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Nooooo :p

Pse ti je aa lol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

hahahahaha Call sdo gjesh nuse kshu sic po sillesh,duke thene : jooo romantizmit.
Une isha kur kam qene e re hahahahahahaha.

Call a do na besh dasem?
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

(Pse u plake tashi ti lol anglezet edhe 50 martohen lol lol )
Un dasem me ke kshu :p
Kush merr mu vec gabelet që kam kumshi kena ngel n'der lol lol

Te ec shkusia ty lol lol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Po me ec,ama me ble i pale kepuc te mira per kete dimer,ma mire cizme ahhahahahahah.

A po don te hy shkes tek Nick,,? ehh :p
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Poooooo Hahahahaha Hahahahaha me lot po ajo nuk fton ty n'dasem lol lol
Atehere per cizme t'blej 10 pal lol lol lol

Sa shpirt mir je lol lol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Jam o jam :p

si ju shkoj dita sot?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

pertoj te tregoj :p

kur do na i besh ate flijen?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Sdi ma ba fli :p
A don hurma?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

ca hurmash?

cme kujtove një histori me hurmat :D

di gje kush di me bo fli?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Kam iden që Tuana :)
thua ta pyesim kur te vije?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Kam iden që Tuana :)
thua ta pyesim kur te vije?
 

klau92

Anëtar Aktiv
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

E kena pyt :p
Cila esht gjeja që beni me me pertes ?
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

hekurosja ?!

endrra me e keqe që ke ber?
 

klau92

Anëtar Aktiv
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Endrra me e keqe ka qene te shihja te vdekur një person te familjes sime ..mankth :/
I perjeton endrrat dhe pas zgjimit ?
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

po.... vej kufjet me muzik playlist ne baz te 'endrres' dhe vazhdoj enderroj me sy hap pothuajse gjysem dite.

cila është gjeja e par që ben pasi kthehesh nga puna?
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

gjate rruges bisedoj me prinderit ne shtepi pershendes lajken !
ti?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Ferkoj duart te rrah ndonje

Qyteti me i bukur ne al sipas teje?
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

hidhem siper divanit pa heq kepucet.

Dhurata me e bukur që ke marr?
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

një liber me dedikim ....ishte nga ato dhurata që mua pervec se me pelqejne ,me mbushin shpirtin plot :)

I vleresoni njerezit ne baze te çfarë...?
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Nuk ndodh që te kem vetem një pike ku i vleresoj dhe kaq ,diku me pelqen dicka ,diku dicka tjeter

Si e perfytyron veten 5 vite me pas ?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top