• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetje pergjigje te ndryshme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Ridexxx

Intelektual i bukur
Me pelqejne shirat e vjeshtes lajne "pluhurat"e veres :)
Mendon se gjendja emocionale ndikohet nga cikli i henes?
Absolutisht jo, jane thjesht bestytni
Emocionet para se gjithash jane ndjesi qe perjetohen nga mjedisi dhe rrethanat.

Besonte bestytnia?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Jam nga katuni :p

A ju pelqejne bylmetrat e katunit?
 

Isabel

Antarë i Respektuar
Pozitivisht. Do doja ta njihja edhe më gjatë.
Beson në rastësi apo mendon se jemi pjesë e një plani?
 

Katara

Antarë i Respektuar
Mendoj se asgje nuk ndodh rastesisht,ku i dihet mund te jemi edhe pjese e klanit.

Cfare ju streson per momentin??
 

Comedy_Central

Rashe Pashe Dufllak Grashe
Nuk tregoj se ma gjun ti :p

Si do i pershkruaje kto gocat 15-18 vj?
Goca mo smund ti gjykojm se kena qen e vet aq....rrija prisja Ke hyrja pallati kur te iknin dritta me mar nje puthje qe ne ate erresire me shpesh puthnim hunden :p nga emicioni :)
Por qe o dhi brezi o dhi
Te duken te cthurura?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top