• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetje pergjigje te ndryshme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

MrsA

Mr. A
Njerezit krijojne kufij si ne mendje ashtu dhe ne ndjenja, asnje lidhje smund te kete afate

Besoni te lidhja e vertet apo te institucioni i martesës?
 

Hope

◕‿◕
Tek lidhja vertet, institucioni sme jep asnje konfirmim e as mbeshtetje.

Cfare mendimi ke per martesat e bera mbasi qe cifti ka femije?
 

MrsA

Mr. A
Qe jeta eshte sh e bukur, sh e shkurtër e gjynah qe mos jetohet kur ka ndjenja te bukura perpos rrethanave...
Keni dashuruar si e marre?
 

Hope

◕‿◕
1x dhe keep going
Beson qe adoptimi i nje femije kur ke femijet e vete eshte e njejta gje si tek familjet qe smund te kene femije?
 

MrsA

Mr. A
Besoj se adoptimi eshte nje gjest fantastik pavarësisht rrethanave

Si e perkufizon dashurinë?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Eshte nje teme e tere rreth dashurise
Si u zgjuat sot?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top