• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetje pergjigje te ndryshme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Hajt mi t'kalter e t'vockel aty ne mes sa per te plas syri i zi ;)

Ta ha mendja qe cica munde te jete ceshtje konkurrence :p
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

ha ha .. ti te vdes, flm per sygjerimin :p
S'me kishte shkuar ne mendje kurre, qe ishte ceshtje konkurence.. por meqe pati kaq shume sukses, duhet marre parasysh :D

Kshu ka qene gjithmone ,apo ?
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Jo mi jo tash mos filloni me nxjerr dhe tjerat se iku vera moj, iku e na merrni noj reume :p

A keni gjume o popull?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Gjumin e beme rehat , flm :p

Miremengjes .

Qysh ndihesh sot ?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Mjesi Zana :)

Ndjehm mire,por ketej vape e madhe edhe sot.
A keni bere akoma pushime kete vere?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Prsh Nev :)

Jo akoma , nga shtatori me kismet .

Ti ke Ikur gjekundi jashte vendit ku jeton , k'te vere ?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Jo

A shpenzoni shume kur ikni me pushime?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Po .. Sidomos kur iki tek prinderit, I harxhoj tere qejf :)

Je kursimtar/e, ne pergjithesi ?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Jo hahaha ,as skam per tu bere ndonjehere :p

C"eshte paraja (leku) per ju?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Sot lekun e shikoj si te domosdoshem , per faktin qe s'ti hudh syte dot njeri nese nuk ke leke... e plus nuk te ndihmon njeri nese je ne hall, qysh i ka prishur leku i madh njerezine sot, mo aman .

Jashte ketij fakti, nuk ka fare rendesi leku per mua personalisht.. eshte pothuajse Asgje.

Po per ty, c'fare eshte ?
 
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Gjithcka per injorantet , asgje per te diturit !

Cka nuk eshte leku per ty ?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Leku nuk eshte burre i mire fare..:p

keni ngrene darke akoma?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

5 vakte... buke vetem 1 fete

N'ça ore shkoni me fjet?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Ja rreth kesaj ore

Je strikte ne lidhje me dieten, qe han ?
 

PinkHeart

Dentro e fuori 🎡
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

jo
birren nuk e ndaj

ke menduar ndonjeher te vrasesh veten?
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Akoma jo ...Ne te aredhmen ca sben vaki :p

Je me pushime.... ??
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Jo

He mo ti ... Qysh ndihesh sot ? :)
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Mir fare qe me mengjez shoku ne kemb me mendje te keqe lol

Ti na e bere kafen?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Une po pres , te na e besh ti .

Qysh e ka emrin shoku ? :p
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Po e mbajte 2 minuta ,te ofroj pushime ne karaibe
Une dij qe dal perher i dyti (kete vit fitova nja 2 here ) ne gara per mbajtje fryme , por per ters i bej gjithmone garat vetem une dhe dikush tjeter :p

Di not delfini ?
 

Marla

Never say never, never say forever!
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Une kam bere not qe pa lind malso mos u mat me mua se i pari nga fundi ke per te dale :p

Si shkoi dita sot?
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Ste besoj ,ska mundesi te mbash frymen me shum se ajo goca tek Mission Impossible :p
Hahahha po une se diskutoj qe e kam te humbur me ty sepse thjesht fakti qe ti je tek 3 min me hamendje (qe ste besoj :p ) une gjate 3 min ,jam ulur e ngritur nja 3 here :p

e bukur si cdo dite ,por jo me e bukur se ajo qe kaloj :D

Kur fle gjum zakonisht ?
 

Marla

Never say never, never say forever!
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Ne oren 00.00 ath kthehem ne hirushe :p

A tju them naten une? :)
 

dangerous

Anëtar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

E the pa pyetur.

Cilen/cilin antar/e te fv (mqs.do flem) deshiron ta shohesh ne enderr ?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

K'te tendin - Fire. :djalli:

Ti ?
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Asnje se kam frike mos i trishtoje :mendim:

Njemend Zane, keto dite, kah je kane?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

E zenme me punen :alo:

E paske ndier mungesen ? :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top