• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetje pergjigje te ndryshme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

sensuu

sweet
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

spo pres gje...varet si vjen lol

cfare mendon per nje goce qe te vardiset e para lol
 

sensuu

sweet
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

varet....tani ka dal nje mode qe cunat lene mjekren ....me duken sikur kane ardhur islamiket ne shqiperi

te ka ndodhur te kesh deshire te rrahesh dike nese te ka lenduar??
 

Fly

Shy
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

nje mendje e kam per selanik por mund dhe mos te bej fare

nga do ti besh ti?
 

sensuu

sweet
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

ora 0

cili eshte mendimi i fundit qe ke para se te flesh pervecse tani do fle??
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top