• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetje - pergjigje te ndryshme...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Fly

Larguar
@Isabel shume, ska nate qe nk shoh.
@Baboon hahahahahah e kam nis nje te bukur kto kohe:p
Jojo, u vonova cik se kisha pare ftesen😆

@Fly ngordhc!
Si jeni me dokumentaret i ndiqni?
Jo si ndjek, por do shoh ne netflix mos ka ndonje me dinosaur :p

Uroni shpesh?
 

Baboon

Great mind think alone.
Pse mo ça ke ti me realizmin magjik të Aljendesë që të ngec në fyt e stë lë të flasësh me mua,hahahaha
Sigurisht shaka.

Cilët shkrimtarë të pëlqejnë më tepër nga kombësia flas.

@NGU po i shof.
Pytja më lart jo vetëm për @Isabel
 

Isabel

Antarë i Respektuar
Sa herë mundem,madje më duket vetja si gjyshja ime tani,ajo uronte pas cdo fraze,🙈😁
Cili është urimi më i bukur që keni marrë?
 

Isabel

Antarë i Respektuar
Sigurisht shaka.

Cilët shkrimtarë të pëlqejnë më tepër nga kombësia flas.

@NGU po i shof.
Pytja më lart jo vetëm për @Isabel
Pëlqej shkrimtarë nga e gjithë bota,rusët më impresionojnë,por smund të lë pas edhe amerikanët,francezët,italianët,shqiptarët, edhe të Kosovës.
 

Fly

Larguar
Me pelqejne shkrimtaret kinez

Sme kujtohet urimi fundit

Je natyre qe thua "faleminderit" edhe kur sduhet? Jane ca tipa qe ta thone si oer inertesi
 
Imagjino Ceno me te lon ty me kushuriren 12 vjecare ne nje shtepi,
Ska ligj moral qe te ben "balle" per aq kohe sa ligjet dhe shembujt fetare re japin te drejte!

Njs se un flas ndonjehere kot, zere se sthash gje :D
A dine kur thua gje ti?
Kur ti lexosh me shume se 150 Libra te fese, kur ti lexosh nja 80 se paku libra te fakultetit juridike. Jo vetem ti lexosh, por ti studiosh dhe ti aplikosh ne jeten tende ne mardhenie me te tjeret. Per librat tjere te drejtimit te psikologjise, mjeksise, historise, qe lidhen me temen spo flas fare se te dhembr kryet pastaj.
Po kur njeriu eshte injorant rrethe dijes, fese, shlences pse nuk i jep drejte vetes se dine, apo flet dicka!
 

Baboon

Great mind think alone.
Tema : po them shpesh faleminderit por jo kur s'duhet. (Dmth kur tjetri të ofendon edhe pse varet kush është)

Jeni tolerantë si natyrë
 

Isabel

Antarë i Respektuar
Po. Madje shpesh zihem me veten se cila veçori e karakterit prevalon në mua; toleranca është një ndër to.
Po tek ti ,cila karakteristikë ngre krye?
 

Fly

Larguar
Bohh cpyetje e veshtire

Jam i sinqerte, i urte, i brishte dhe dua nje bote me te mire :p

Kur flet, ndodh te thone ul zerin apo ngri zerin?
 

Fly

Larguar
Mua me duket sikur kam zerin e larte por thelle thelle flas si lepurush :p

E di qe 4 postet tona re fundit kane thurur emrin "Fifi"?
 

Fly

Larguar
Sjam i interesuar per pjese te tjera :p

Jo, po, ku di gje une aman

Cfar mendimi ke për Çarli Chaplin?
 

Baboon

Great mind think alone.
Njeri i madh idealist më sh se komunist.


Po për aktorët sot ç'mendim ke
 

Isabel

Antarë i Respektuar
Një artist i vërtetë; jetë shumë e vështirë,e ëma me probleme të depresionit të thellë ;ky si rezultat nga një jetimore në tjetrën. Gjenia e tij qëndron në faktin që pantonima e tij fliste, dhe bënte humor. Tematikat e filmave reale,goditëse.
Di ndonjë titull filmi të tij?
 

Baboon

Great mind think alone.
Diktatori është një perlë.

Plus serialet me Charlotte

Kinemaja angleze është më e mira në Europë
 
@Isabel shume, ska nate qe nk shoh.
@Baboon hahahahahah e kam nis nje te bukur kto kohe:p
Jojo, u vonova cik se kisha pare ftesen😆

@Fly ngordhc!
Si jeni me dokumentaret i ndiqni?
Mos me vidh shprehjet😝


Mmmm nuk ndjek filmat... dhe as sja kam mo idene. Ama nese me pyet per seriale, ti kendoj permendsh 🤣

Akullorja te shijon me shume me tas,kaush apo shkop? Pse?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top