• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetje - pergjigje te ndryshme...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ja per tek mua ngeli dashuria...jo s’jam

A ve pesh kollaj?
 

ZHIGO

wish me well...
Po. Aq sa po tako divani me pllakat e dyshemes aq keq ka shku situacia me kilet.

A keni provu te pakten nje her ne jete te hapni shishen e birres me dhom si munges e mjeteve rrethanore? 😆
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
joooo,ahahahha
ti e ke provuar e ja ke dal? :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
gjendje kaotike.
Nese do zgjasje doren ne keto momente drejt nje deshire per tu plotesuar cila do ishte?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
poo,kane liru shume.
Greqia shkoj mire gjate kurbes se virusit.
Mendon qe do na vije perseri virusi nder kembe ne tetor,vjeshte?
 

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
Besoj se po, nje virus qe infekton te gjith boten nuk ka shance te shuhet per pak muaj...per mendimin time kjo eshte vetem fillimi!

Si e ke kaluar kohen ne karantine?
 

Barnaba

Antarë i Respektuar
Paragjykimi etnik ne profesion.

Beni debat edhe kur jeni te ndergjegjshem se pala tjeter nuk tregohet i/e sinqert ne qasjen e tij/saj, apo i shmangeni?
 

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
Asnjehere nuk i shmangem nje situate, por dhe per te debatuar, spara debatoj. Ne qofte se ne te vertet jam e sigurt qe personi ne fjale nuk eshte i/e sinqert i jap nje shance te vetme qe te arsyetoj veten...ne qofte se perseri si besoj arsyetimit atere i tregoj rrugen e duhur.

Nese do te jepeshte mundesia te ndryshoje dicka tek vetja, cfare do ndryshoje?
 

Barnaba

Antarë i Respektuar
Une po vuaj ne vetmi... eksploroj natyren se ndihem i brishte, i dashuruar...

35D4DE80-EF37-43F8-A0A7-38337BD4467B.jpeg


Ndonje shenje per revolucion ne Shqiperi? Te nisem une? 😛
 
Revolucioni ne kte kohe fillon vlla.. po erdhi deb ili @Tip hajde po une perpara duhet t marr leje tek Shefja @Alesia siç merr ai shoku e ke parasysh vet ti 😂😂😂

E ke takuar vllain tim gjysem idiot?
 

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
Pse ca tka Alesia ty tok te zenme qe tmaresh leje ti?

Ne qofte se do kishe mundesin te aktroje ne nje film, cilin film do zgjidhje dhe pse?
 
At La Casa de Papel me shkaterron ai El Profesor,me intrigon menyra e mendimit dhe cdo gjeje lidhur me ato qe mendon ai dhe organizimit me detaje.

@Alesia pse sta dha plaka ime certifikaten e Pronsis time ty :p me Hipotek.


Per cfar arsye do Jetoje ne shqiperi?
 
Vetem per ty do vinte ndoshta @Alesia 😘

Vie i ve tap e @Barnaba ut sja jap .
Sdl nga e zuri ky perversillik.

Ti që e njihke mire me thuaj pak e mbaj gjate ?:D
Haha Sigurisht per mua,por Arsye tjeter i Kerkova @Alesia

@Barnaba cte te them vllai ja hodha shashken @Vie por shife Pergjigjen qe morra dhe une dhe ti dmth merre me leng vlla se mishi mbaroj.

E gjen shpetimin ose veten tek Alkooli/Cigarja?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top