• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetje - pergjigje te ndryshme...

sofia

Antarë i Respektuar
Ndoshta e kam bere kur kam qene e vogel.

Nqs do te ishe shkencetar/shkencetare çfarë shpikjeje do te doje te kishe bere?
 

Delirium

Timeline...
Ndoshta e kam bere kur kam qene e vogel.

Nqs do te ishe shkencetar/shkencetare çfarë shpikjeje do te doje te kishe bere?
një qenush robot , te ta bëja dhurate ty sofi .
Do te pelqente ?
 

Delirium

Timeline...
French
English pak
Italisht cka ose mire
Shqip Perfekt
Srpska + greek 🤔
 

sofia

Antarë i Respektuar
Kur kane një steriotip qe pengon zhvillimin, emancipimin e tyre dhe te botes, komentet palidhje, nderhyrjen ne zgjedhjet e te tjeterve.

Perdor fjale magjike?
 
Top