• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetje - pergjigje te ndryshme...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Desa

Temet Nosce
Nuk e kam një të specifikuar sepse 3 sekonda pasi të ‘puth jastëkun’, iki në botën e ëndrrave.

Çfar mendon për natyrën njerëzore?
 

Comedy_Central

Rashe Pashe Dufllak Grashe
Sdi naj gjo interesante per punen e tumir pervecse vjen era ;p
Si u gdhit a e boshatiset karten e bankes me rast bajrami ?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
mire u gdhiva,jo. :p skam karte fare. ahahaha
A keni pi kafen e mjesit akoma?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
do rri,te rritem ahahahaha
a po bjen shi nga ju?
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Po Po e sakatos komplet derisa ta nxjerr nje te hajrit
Perse njerzit flasin per gjirin persik kaq cute I ka ? 😂
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
po ashtu do jete. :p
a pini caj ne darke?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Eshte shum vap per çaj

A i keni nxjerr zine qershive kte vit?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Kam rreth 3-4 vite qe stervitem (ndonjehere me shkeputje por qe e kam rifilluar prape)

Po ty te pelqen ndonje aktivitet fizik se kam vene re qe je tip sportive?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ohh nice, ti te thyke ne mes 😂 Kam 19 vjet, si nje jete e tere me duket.

A do shkosh ne Shqiperi kte vere kur te hapen kufijt?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Une doja ti celja, ti beja me highlights karameli per ne vere por na prishi pune Corona se s'jan hap parukerite

Cfar ngjyre i bie kjo, se e futa ne google me nxirrka lloj lloj ngjyrash? 😂
 

Delirium

Route 66 🚜
Une doja ti celja, ti bëja me highlights karameli per ne vere por na prishi pune Corona se s'jan hap parukerite

çfarë ngjyre i bie kjo, se e futa ne google me nxirrka lloj lloj ngjyrash? 😂
Kaf i bie me tonat , po ta thash si e pash te katalogu 🤣🤣🤣
Sa her nvit i lyen ? 🤔
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Varet nga ngjyra. Nqfse i bej ngjyre te erret dhe te njetrajtshme, 2 here ne vit. Nqfse i çel, kane nevoje per me shume mirembajtje se del rrenja shpejt kshu qe me shpesh.

A i ke prere ndonjehere floket te shkurtra fare?
 

Delirium

Route 66 🚜
Po para 3 mujve zero , jo tullac fare po aty afer 🤣🤣
Me rriten shpejt 😳
Mbarove pune me ate faqen ?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Po, me ndihmoi Delirium dhe e hoqa qafe ate qe kisha per te bere se kemi long weekend ktej, deri te Marten pushim

A e feston 1 Qershorin me cunin andej nga katuni jot?
 

Delirium

Route 66 🚜
Po, me ndihmoi Delirium dhe e hoqa qafe ate qe kisha per te bere se kemi long weekend ktej, deri te Marten pushim

A e feston 1 Qershorin me cunin andej nga katuni jot?
Si kam qejf festat 🤣
Eshte e bukur vjeshta aty ?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
siper 30-tave e poshte te 40-tave ahahhahahaha.
po ti? :p
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
kete vit mbush plot 40..
E ndjeni ajrin me te paster se vitet e tjera?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top