• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetje - pergjigje te ndryshme...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
1,2,3,4,5,6- ne 12
I kenaqur me pune qe ben?
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Po, me mban ne forme dhe tension nje perzierje qe cdo dite me detyron te informohem per te patur me pak tension dhe njekohesisht me pergjegjeson.
Keni plane per kete fundjave?
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Shpirterisht, materialisht asgje percte tjerat edhe mbretit i mungoj nje luge.
Si e imagjinon veten plak/e?
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Nese do e arrija pleqerine plak pedant me flok te bardha me mjekerr te bardhe 😎

A e ke kaluar gjysmen e jetes dhe a je i gezuar me shume nga jeta apo me shume je ballafaqur me perpjekje angazhime per te arrit nje jete me te mire ?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Help Users
Staff Only

You haven't joined any rooms.

  You haven't joined any rooms.
  Top