• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetje - pergjigje te ndryshme...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Ivy

Is coming back soon...🤣
Brenda vetes ndjej nje lehtesim ne shpirt,por ka raste qe mendoj se kam vrare me ate te vertete e pendohem pse e them.
Kur do te thuash dicka,i bie drejt e drejt apo e zbut pak situaten qe mos te lenduar dike?
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
E kam kete problem qe jam fare pa takt :( , shume e drejteperdrejte dhe harroj se jo cdo kush eshte une!

Si reagoni me njerez qe i bien pishmanit edhe per ajrin qe thithin?
 

Ivy

Is coming back soon...🤣
Nuk u jap shume rendesi sepse cdo gje te besh per ta,ne te njejtin perfundim do dalin.

Ke histori qe do te doje ti perjetoje per se dyti?
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Pooooooooo kam shume histori qe do i kthehesha me te njejten dashuri.......ti perjetoja pavaresisht fundit te hidhur :)

Mendon se pikerisht te ata qe kemi humbur pergjate jetes sone ,gjejme edhe forcen per te ecur perpara?
 
  • Like
Reactions: Ivy

Ivy

Is coming back soon...🤣
Po.Shume gjera te perjetuara na japim force qe te vazhdojme,por me nje fuqi akoma me te madhe.
E konsideron veten njeri me fat?
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
PO , deri diku po ....sidomos tek pjesa e familjes, prinderit e mi :), por edhe shoqeria e miqesia , ana profesionale ....tani jo kudo do shkelqejme po hajt mo :p

Cfare e ben dike te konsiderohet me fat ne jete sipas teje?
 

lovely

Anëtar i ri
Dashuria qe zoti delegon tek njerezit per ti vene ne levizje me energji e dinamizem

sipas jush ku perfundojne njerezit passi vdesin?
 

Darius

Larguar...
Sot dita në përgjithësi ishte e qetë, por kisha mbi një javë qe nuk kisha vajtur në palestër ngaqë me zuri/mbërtheu një grip/kolere, si rrjedhojë sot jam i lodhur nga palestra dhe jo nga puna.

Për çfarë mendoni më shpesh?
 

Ivy

Is coming back soon...🤣
Duhet te bindesh veten qe si me stres dhe pa stres ne nje rruge do dal ajo qe eshte nisur.
Stresohesh shume ti per probleme te vogla?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top