Pyetje -Pergjigje mbi Projektin " Liber me Krijime"

Arfenilla

Themelues i Forumit
Bukur shum🙂perveq emrat qe mungojn ne disa krijime ,gje tjeter gabim nuk shoh.
Faliminderit Mon..per cdo gje rreth kti projekti😘
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Lexo ndonjehere ato qe shkruaj :p
e kam thene me siper , detaj qe ia kam vene ne dukje, ne keni ndonje gje tjeter ekstra qe vereni me thoni
hahahahaha,ok e lexova,se klikova direkt tek fotoja mi ku ishin krijimet,dhe se lexova sqarimin siper.
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Eh more manjaksa u bonet dhe ju me liber e:p

Pertej shakase me lejoni t’i them ca fjale, edhe pse me qindra veshtiresi ky botimi i librit doli vertete gje sh e bukur. Urime juve qe keni mare pjese me krijimet tuaja dhe faleminderit juve qe keni dhene sado pak kontribute. Edhe pse une skam mare pjese, por ju them mos ndaloni se shkruajturi asnjehere, ja qe nje dite vlersohet dhe puna juaj:) Suksese!
 

WxP

Hidrauliku
E pash teknikisht me kujdes edhe ka dal special. tek disa krijime nuk eshte vendosur autori?
 

WxP

Hidrauliku
kush te lexo ty para librit i her hahahahha puc je e pa pare
 
Ka dal SUPER.
Do ngeli nje kujtim i vecant... dhe te jem e sinqert, me ben cudi te jem aty mes jush sepse nuk e ndjej veten ne ate nivel.
Komplimente dhe faleminderit per mundesine te jem pjes e saj.
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Eh more manjaksa u bonet dhe ju me liber e:p

Pertej shakase me lejoni t’i them ca fjale, edhe pse me qindra veshtiresi ky botimi i librit doli vertete gje sh e bukur. Urime juve qe keni mare pjese me krijimet tuaja dhe faleminderit juve qe keni dhene sado pak kontribute. Edhe pse une skam mare pjese, por ju them mos ndaloni se shkruajturi asnjehere, ja qe nje dite vlersohet dhe puna juaj:) Suksese!
Ku ka veshtiresi per ne?!
Kushdo qe mendoi “ai liber ska per tu bere kurre” le te pushoje ne paqe. 🙂
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Me urdher te shefit se ve me PDF , kush e pa e pa, kush jo shnet e te mira lool

Me pak fjale edhe problemi i emrave te autoreve u rregullua

tani votoni e per kopertinen

thx in advance
 

Desa

Felix - Culpa
Me urdher te shefit se ve me PDF , kush e pa e pa, kush jo shnet e te mira lool

Me pak fjale edhe problemi i emrave te autoreve u rregullua

tani votoni e per kopertinen

thx in advance


Paska qenë principi: kush më parë te mulliri 😁

Besoj se do dalë bukur. 🙂
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Te gjitheve qe keni dhene kontributin per libr"th"in ju falemnderes.

Po patet mundesine me leni dy ibra o te Pastarella Restaurant Durres o te WXP. ;)

Besoje se momentin e pare qe do jem atje do i marre. Nese mi leni te Pastarella 😉 10 vizitoret e pare nga FV, pasi te terhjeke une librin do kene nga nje birre te paguar 🍺
Nese mi leni te WXP birrat do i pijme bashke 🍻
 
Top