Pyetje -Pergjigje mbi Projektin " Liber me Krijime"

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Mesele me vete e kjo
smbaj mend kush kishte sugjeru nje titull provokus, lol

pse jo. Fundja jo gjithnje kto gjona bohen me donacione te kete shitje mire do ish,

Dhe njerzia qe kur lexo gazeta ne portale vetem nga titujt te kenaqin syte me "eros" etj etj lol pse jo nejse I llaf thash une
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
smbaj mend kush kishte sugjeru nje titull provokus, lol

pse jo. Fundja jo gjithnje kto gjona bohen me donacione te kete shitje mire do ish,

Dhe njerzia qe kur lexo gazeta ne portale vetem nga titujt te kenaqin syte me "eros" etj etj lol pse jo nejse I llaf thash une
Ke nje teme ne kete nenforum ku jane gjithe titujt e sugjeruar , shif mos do me shtu nai titull e ti lool
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Hi there

sapo bisedova me shtepine botuese
meqe libri do jete me fotot perkatese qe kemi vendosur , po ju nis pak a shume si do shfaqen ne liber

1. Kur poezia do zere dy faqet

1593161302740.png


2. Kur nje krijim kalon dy faqet dhe do jete ne faqen e trete

1593161386022.png
1593161366266.pngMua me duket bukur...po ju?
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Thirrje per gjithe donatoret (sepse spo gjej temen qe pati hapur @WxP

Si perfundim si u la , doni nicknamet e forumit

ne faqen e pare ku do jene te dhenat e shtypshtronjes , do shenohet

ky liber u mundesua nga:
dhe eshte hapsira e rezervuar per ju

@Lauri , @DarkLord , @ZHIGO , @Desa , @DeliriumMind , @Imp4cT , @Vie, @L0v3rM4n @NeVertiti (spo kujtoj kush tjeter)

Keni gjithashtu edhe mundesine te promovoni biznesin tuaj , nese deshironi

Ju lutem me jepni konfirmimet pasi me duhet ti dergoj edhe keto :)

Faleminderit paraprakisht
 
Redaktimi i fundit:

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Leri shtesat por me thoni si e doni se duhet te bej gati emrat dhe tia dergoj, bile me ndihmo nese kam harruar dike tjeter
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Redaktimi i fundit:

Arditi0007

Love&Love
Pese pyetjet e mia, jane;

1. Kur do te shfaqet ne treg?
2. Sa do te kushtoje?
3. Keni ndermend t'i beni/paguani reklame?
4. Ka gjase ta heqin/zhdukin nga tregu?
5. Ç'keni ndermend te beni me leket e perfituara?

Sugjerimet e mia, jane tri;

1. Mos lejoni redaktorin te nderhyje ne tekstet tuaja, ngaqe atehere nuk jeni ju por redaktori.
2. Mos i vini çmim te larte — qe te jete i mundshem edhe per shtresat (ekonomikisht) te uleta.
3. Mos cekni emra se kush e mundesoi librin — do ta humbase qellimin. Mjafton t'u jepni nga nje liber falas.
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Pese pyetjet e mia, jane;

1. Kur do te shfaqet ne treg?
2. Sa do te kushtoje?
3. Keni ndermend t'i beni/paguani reklame?
4. Ka gjase ta heqin/zhdukin nga tregu?
5. Ç'keni ndermend te beni me leket e perfituara?

Sugjerimet e mia, jane tri;

1. Mos lejoni redaktorin te nderhyje ne tekstet tuaja, ngaqe atehere nuk jeni ju por redaktori.
2. Mos i vini çmim te larte — qe te jete i mundshem edhe per shtresat (ekonomikisht) te uleta.
3. Mos cekni emra se kush e mundesoi librin — do ta humbase qellimin. Mjafton t'u jepni nga nje liber falas.
Mire do ishte ti benin reklame forumit
Ose libri u mundesua nga ky forum etj
 

WxP

Hidrauliku
Pese pyetjet e mia, jane;

1. Kur do te shfaqet ne treg?
2. Sa do te kushtoje?
3. Keni ndermend t'i beni/paguani reklame?
4. Ka gjase ta heqin/zhdukin nga tregu?
5. Ç'keni ndermend te beni me leket e perfituara?

Sugjerimet e mia, jane tri;

1. Mos lejoni redaktorin te nderhyje ne tekstet tuaja, ngaqe atehere nuk jeni ju por redaktori.
2. Mos i vini çmim te larte — qe te jete i mundshem edhe per shtresat (ekonomikisht) te uleta.
3. Mos cekni emra se kush e mundesoi librin — do ta humbase qellimin. Mjafton t'u jepni nga nje liber falas.

1 Ne treg shfaqet nga mesi korrikut
2 do te kushtoj sa tre thesa pelet
3 jo
4 jo
5 volumin e dyte
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Hedhou hedhou

Materiali i bashkangjitur eshte libri i faqosur , dhe gati per botim
U derguan detajet per te cilat vura re une qe mungonin (autoret nuk ishin ne te gjithe krijimet, nje keqkuptim i vockel) , nese ju vini re dicka tjeter , me vini ne dijeni pasi ne botim si kthehemi me dot pas :)

Gjithashtu iu dergua edhe pjesa e sponsorve

Sponsor :
Ky projekt u ideua nga drejtuesi i ketij formati “Forumi Virtual”, Fisnik Myrtezaj dhe ne bashkepunim me disa nga donatoret u be e mundur edhe realizimi

Zhigo, "Pastarella Restaurant" Durres, Anavie, Desa, Ultraviolet, NeVertiti, Lauri
 
Redaktimi i fundit:

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Ka dalur shume mire. Eshte e bukur vetem ideja se dikush do ti lexoje shkrimet tona ...
Urime 👌.
Sa per autoret ska rendesi, sepse ne cdo 2 krijim e kane venduar emrin ose nickun.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Bukurrr!! :)) U lumte dhe ne vecanti @WxP dhe @Monique qe kane bere shume pune per kete projekt.
Sigurisht dhe sponsoret,per te cilet shkon nje Falenderim i perzemert per ta,pa te cilet,s`do benim dot realitet,endrren tone te brisht letrare! :))

PS; Mon disa nga krijimet ne fund nuk del emeri i krijuesit.
Tani ndoshta eshte e ceshtje si eshte kapur fotoja per ne pdf. se di.
Por e vura re tek disa krijime.
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Bukurrr!! :)) U lumte dhe ne vecanti @WxP dhe @Monique qe kane bere shume pune per kete projekt.
Sigurisht dhe sponsoret,per te cilet shkon nje Falenderim i perzemert per ta,pa te cilet,s`do benim dot realitet,endrren tone te brisht letrare! :))

PS; Mon disa nga krijimet ne fund nuk del emeri i krijuesit.
Tani ndoshta eshte e ceshtje si eshte kapur fotoja per ne pdf. se di.
Por e vura re tek disa krijime.
Lexo ndonjehere ato qe shkruaj :p
e kam thene me siper , detaj qe ia kam vene ne dukje, ne keni ndonje gje tjeter ekstra qe vereni me thoni
 
Top