• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetje për ateistët (pabesimtarët)

Ado

FISEBILIL-LAH
Mosha
31
Vendndodhja
Prishtinë/Republic Of Kosova...
Titulli: Pyetje për ateistët (pabesimtarët)

s'munde ti sjell se kan vdek o Ado, po futu e lexo, mjafton te shkruash ne google dhe te kerkosh, por ti je mesu veq faqe me perralla me lexu :p
Une nuk po i di dhe kur nuk e din nje gje nuk mundesh ta gjesh as ne google , por ti qe po i din po dua ta pasuroj veten me dijen tende e po i kerkoj nga ti !!
 

iLirjam

Banned
Mosha
37
Vendndodhja
Gjithmon
Titulli: Pyetje për ateistët (pabesimtarët)

Une nuk po i di dhe kur nuk e din nje gje nuk mundesh ta gjesh as ne google , por ti qe po i din po dua ta pasuroj veten me dijen tende e po i kerkoj nga ti !!
ca do ti?? ca ishin ata qe ndertuan piramidat dhe tempujt e ndryshem te diellit?? shkenctar pra ishin,,ne majat me te larta qe mund te arrij qenja e njeriut,,persa i perket botekuptimit,,forces inxhinierike e deri tek shpikjet me te cuditshme dhe qe jan akoma te pa shpjegueshme me an te shkences se sotshme
,,e te gjitha keto kan egzistuar para eres sone..

kjo era jone,,,nuk esht ne kuptimin qe erdhi era e allahut apo krishtit,,por pas eres dhe gjurmeve te njerezve te civilizuar dhe me nje shkalle te lart inteligjense ne mas,,mir po,,, te zhdukura dhe te mbetura mbrapa ne harres,,mere me mend sikur Jezus kur ishte ne kte bote,,te kishte patur njohuri te mjaftueshme per mynyren e jeteses ne kohen e pellazgeve apo egjyptjaneve,,,si do kishte mar jeta komplet nje form tjeter ne mynyren e zhvillimit dhe civilizimit.
 

DeliriumMind

Even a white rose has a black shadow.
Mosha
30
Vendndodhja
BlackMoon
Pe: Pyetje për ateistët (pabesimtarët)

Edhe mund te egzistoj me te vertet nje zot qe ka krijuar gjithcka por nuk eshte ai zoti i mir dhe i meshirshem per te cilin ju luteni.
Dhe ktu nuk egziston as nje % te vogel qe mund te me bej te ndrryshoj menje...
Te na krijosh dhe tna lesh vetem... si lodra te vjehtrra... sorry, per cfare duhet ta falenderoj?
315487_10150935109832382_317185218_n.jpg
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Vendndodhja
WorLd 0f dReAms
Titulli: Pyetje për ateistët (pabesimtarët)

sorry, per cfare duhet ta falenderoj?
Mjafton per cdo dite qe zgjohesh, je perseri gjalle, dhe ke mundesi te bindesh akoma edhe me mire se me tvertet ekziston. (sepse te mirat e Zotit s'kane fund).
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Pyetje për ateistët (pabesimtarët)

Allahu ju krijoi :( :( tkeqen fmija lin midis nje femre e nje mashkulli, mka majt nena ime 9 muj nbark po te ishte per allahun nese prinderit sdo punonin do vdisnim urie
ekzistencen e Zotit nuk e mohoj, por ska fakte qe ai esht i vertet
 
Top