• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Puthjet ne vende publike...

cent

...Lontano
Titulli: Puthjet ne vende publike...

Tema flet per puthjet ne publik, ndaj mos e ktheni personale..Permbajuni temes nga moderatoret deri tek anetaret.Postimet jasht teme do te fshihen.
 

LoSsT

VIP
Titulli: Puthjet ne vende publike...

Nje cift ka vende e mundesi pafund per ti dhene puthjet edhe pa pranine e publikut qe mund te jete i moshave dhe niveleve te nryshem, fundja nuk puthen per publikun.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Puthjet ne vende publike...

Tani puthje eshte edhe me ja cik pak faqen, buzen apo dhe me ju fut me mish e me shpirt, me duar e me kembe rrafsh e rrumbullak 1 sahat pa ju ndal :vetull:

Puthjet ne vendet publike rrezikojne seriozisht shendetin e publikut, nese vertete ato teprohen
:confused: une jam per puthjet me sekondazhe kohore te shkurter :puthje:
 
Titulli: Puthjet ne vende publike...

tani varet ca quan puthje ne publik. se normale qe nese me vjen me e puth, s'do pres sa te iki ne shpi.
jo etike eshte te vbesh skena te pahijshme. se sbesoj se nje femije i ben keq te shohe mamin dhe babin tek shkembejne nje puthje, perkundrazi i jep atij idene se prinderit e tij duhen.
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Puthjet ne vende publike...

اdo gje ka vendin e vet! Dore per dore po, per me shume, une personalisht, s'jam dakort.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Puthjet ne vende publike...

E keni serjozisht?
Te puthesh ne publik mungese edukate?
Epo del cifti aty 2 ore duke ecur dore per dore e vec do shihen ne sy si ne kohen e qepes

Opo le te puthen ne shqiperi ne e ne kine kudo qe te jeni mos leni nam, se per vete e kane
ah po e vetmja gje se kur ka singel rreth e perqark e eshte mekat :p
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Puthjet ne vende publike...

tani varet ca quan puthje ne publik. se normale qe nese me vjen me e puth, s'do pres sa te iki ne shpi.
jo etike eshte te vbesh skena te pahijshme. se sbesoj se nje femije i ben keq te shohe mamin dhe babin tek shkembejne nje puthje, perkundrazi i jep atij idene se prinderit e tij duhen.
dhe ne te kundert edhe ti duhet te puthesh me domosdo ne sy te prinderve me te dashurin/burrin qe ti tregohesh qe duheni?
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Puthjet ne vende publike...

ngadale mo se per puthje po flitet, jo per seeks ne publik
c'rendesi paska se ka pleq apo femije rrotull, nje puthje eshte gjithmon bukur per tu pare, esht nje gjest dashurie, nuk shoh dicka te pamoralshme ketu

pastaj, sesa e permban veten tjetri, qe ato puthje mos degradojne ne ferkime e te tjera te shpifura qe sdo ti shikoje njeri, ajo esht ceshtje etike, varet nga personi
 
Titulli: Puthjet ne vende publike...

dhe ne te kundert edhe ti duhet te puthesh me domosdo ne sy te prinderve me te dashurin/burrin qe ti tregohesh qe duheni?
edhe kur jane prinderit, do e puth. flas per puthje te thjeshta, jo 1 puthje gjysme ore.
psh, po te rtregoj nje rast, nje shoqja ime e martuar kishte ardhur te prinderit e vet, per gati dy jave. dhe kur errdhi burri vet qelluam ne rruge pasi do shkonim diku, dhe kjo i dha vec doren nga gjys meter distance. u shokova. nese dua me shpirt nje njeri, s'mund ti jap thjesht doren, aq me teper kur kam 2 jave pa e pare.

eshte tjetyer gje ne rastet kur ciftet rrine dukeu puthur ne bare, apo ku di un gjithe kohes.
po ama smund ti heqesh vetes mundesine te puthesh njeriun qe do ne nje stol, ne park apo ku di une...

edhe pse varet, cdo njeri e sheh ashtu si do puthjen, dashurine, shprehjen e saj, ejt...
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Puthjet ne vende publike...

edhe kur jane prinderit, do e puth. flas per puthje te thjeshta, jo 1 puthje gjysme ore.
psh, po te rtregoj nje rast, nje shoqja ime e martuar kishte ardhur te prinderit e vet, per gati dy jave. dhe kur errdhi burri vet qelluam ne rruge pasi do shkonim diku, dhe kjo i dha vec doren nga gjys meter distance. u shokova. nese dua me shpirt nje njeri, s'mund ti jap thjesht doren, aq me teper kur kam 2 jave pa e pare.

eshte tjetyer gje ne rastet kur ciftet rrine dukeu puthur ne bare, apo ku di un gjithe kohes.
po ama smund ti heqesh vetes mundesine te puthesh njeriun qe do ne nje stol, ne park apo ku di une...

edhe pse varet, cdo njeri e sheh ashtu si do puthjen, dashurine, shprehjen e saj, ejt...
puthjet nuk jane prb , prb eshte gjithmone kur ka 1 pale te dyte,trete, shume prezent, qofte shoqe/shok i/e panjohur familja etj etj pra nqs une jam ulur ne 1 vend te qete ne park ku jam e lire dhe nuk bezdis njeri tjeter atehere mund ti mbajme doren njeri tjetrit te shkembejme 1 puthje te qete ne natyre s'ka asgje te keqe....... dhe rasti i shoqes sate s'me duket aspak shokues eshte gjest qe tregon qe ju pelqen privacia ne publik, kjo s'do te thote qe kane prb mes tyre per faktin qe su puthen, une vete personalisht do e shoqeroja edhe me 1 perqafim te embel ne k'te rast :)

Kam 1 shoqe ajo gjithmone lepihet duke u puthur ne ambiente jashte, nuk i ka hije sinqerisht edhe e mban veten femer me klas gjoja, dhe kjo gjithmone eshte ajo qe ka prb me shume me meshkujt ..... ja ca gjera kshu te vogla tek tuk nxjerrin karakterin e vertet ne pergjithesi.....

Per mua personalisht respekti ndaj te tjereve ne publik ka shume rendesi, ( e sidomos ndaj prinderve dhe gjysherve te mi) dhe gjeste te tilla jane gjera qe mund ti evitosh dhe ti zevendesosh/zbukurosh ne 1 menyre tjeter.....
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Puthjet ne vende publike...

Tani me falni, po diskutojme per puthjen, futjen ne fuknsion te llapes dhe gjithe pjeseve te trupit perfshi dhe ::cool:::D apo per cfare po bejme llafe se me duket po i perzieni ngapak :D
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Puthjet ne vende publike...

Dashuria ne heshtje eshte dashuri zemrash :)

dhe qe s'ka te beje fare me k'to puthjet publike, qe po fillon te marri 1 kuptim tjeter :)
 

ShkodranNe

Dwell in possibility
Titulli: Puthjet ne vende publike...

Une per vete se kam ne natyre, deri tani te pakten ska ndodh me vone si dihet Lol
por edhe te shikoj te tjeret teksa puthen nuk me jep noj efekt/pershtypje, gjithsecili ka menyren e vet mjafton mos te kaloje ne ekstrem e banalitet
imagjino ktej ku jetoj un, kur ndodh te puthet noj cift ne park (icik si shume) psh vec te shikosh perreth rob qe i zgurdullojn syte e kan te shkruajtur ne ball "albanian forever" ;p
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Puthjet ne vende publike...

hahahahaha mbaj mend old days kur u puthshim fshehurazi posht pallatit kishim frige mos na shifshin kumshit lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Puthjet ne vende publike...

haha, do doja te komentoja gjate te kjo tema por meqe koha spo ma premton po risjell nje diskutim para sh vitesh me mamin. Teksa flisnim per puthjen ne publik, me thote se eshte turp, dhe sben te puthesh ne rruge, dhe une qe ja kthej: Ne shpi s'puthesh dot se ke prindin, neper cepa s'ben te fshihesh se mund te te shohe dikush e duket sikur po del me dike fshehurazi, po dhe ne park te shofin njerezit, e ku te puthen te rinjte e shkrete?!!???

haha
 

LoSsT

VIP
Titulli: Puthjet ne vende publike...

edhe kur jane prinderit, do e puth. flas per puthje te thjeshta, jo 1 puthje gjysme ore.
psh, po te rtregoj nje rast, nje shoqja ime e martuar kishte ardhur te prinderit e vet, per gati dy jave. dhe kur errdhi burri vet qelluam ne rruge pasi do shkonim diku, dhe kjo i dha vec doren nga gjys meter distance. u shokova. nese dua me shpirt nje njeri, s'mund ti jap thjesht doren, aq me teper kur kam 2 jave pa e pare.

eshte tjetyer gje ne rastet kur ciftet rrine dukeu puthur ne bare, apo ku di un gjithe kohes.
po ama smund ti heqesh vetes mundesine te puthesh njeriun qe do ne nje stol, ne park apo ku di une...

edhe pse varet, cdo njeri e sheh ashtu si do puthjen, dashurine, shprehjen e saj, ejt...
po mire ka bere shoqa, ka pritur dhe pak e i ka hyre me themeli asaj pune, lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Puthjet ne vende publike...

Puthuni sa me shume...vetem me karar cdo gje.
 

Kila

VIP
Titulli: Puthjet ne vende publike...

Ne shum vende ne burrel jo ne qytete me te medha sigurisht po....
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Puthjet ne vende publike...

Puthjet kan dallim prej ***i per mendim temin so qaq me rendesi ku puthen kuptohet puthje normale jo prej atyne puthjeve me epsh
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Po me tpickume ne byth rrugve, pranohet?
Apo dhe ajo eshte mungese edukate?
 
Top