• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Punoni online

frank001

Antarë
KJO MENYRE ESHTE PER TE FITUAR DISA DOLLAR DUKE KLIKUAR FAQE TE NDRYSHME NE INTERNET. CDO KLIKIM QE JU KRYENI NE LLOGARINE TUAJ SHTOHEN 0.01 $. KJO ADRESE FUNKSIONON NDRYSHE NGA TE TJERAT. JU MUND TE KENI REFERRAL NJE SHOKUN TUAJ I CILI RREGJISTROHET DHE JU VENDOS JU REFERRAL. CDO KLIKIM QE AI BEN JU SHTOHEN LEKET EDHE JUVE. OSE JU MUND TE BLENI REFERRAL NGA AJO ADRESE. KJO ESHTE DHE NJE SHEMBULL:
» 35 referrals klikojne 10 ads per dite = $3.50
» fitimi juaj ditor = $3.50
» fitimi juaj javor $24.50
»fitimi juaj mujor = $105.00
pra duke paguar vetem 34.95$ ju mund te fitoni cdo muaj 105.00 $
ose ne qofte se nuk doni te paguani asgje ju po te klikoni vetm mund te fitoni 10$ per 40 dite.
kjo eshte adresa ne te cilin ju mund te rregjistroheni:

Bux.to | .view .click .make money
vetem nje llogari mund te hapni dhe mos u mundoni me kot te ndryshoni IP sepse e kam provuar vete me pare dhe nuk funksionon. ne qofte se kerkoni dhe programin i cili i klikon vete ads dhe eshte automatik ktheni pergjigje ne Fv.....:):)
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
KJO MENYRE ESHTE PER TE FITUAR DISA DOLLAR DUKE KLIKUAR FAQE TE NDRYSHME NE INTERNET. CDO KLIKIM QE JU KRYENI NE LLOGARINE TUAJ SHTOHEN 0.01 $. KJO ADRESE FUNKSIONON NDRYSHE NGA TE TJERAT. JU MUND TE KENI REFERRAL NJE SHOKUN TUAJ I CILI RREGJISTROHET DHE JU VENDOS JU REFERRAL. CDO KLIKIM QE AI BEN JU SHTOHEN LEKET EDHE JUVE. OSE JU MUND TE BLENI REFERRAL NGA AJO ADRESE. KJO ESHTE DHE NJE SHEMBULL:
» 35 referrals klikojne 10 ads per dite = $3.50
» fitimi juaj ditor = $3.50
» fitimi juaj javor $24.50
»fitimi juaj mujor = $105.00
pra duke paguar vetem 34.95$ ju mund te fitoni cdo muaj 105.00 $
ose ne qofte se nuk doni te paguani asgje ju po te klikoni vetm mund te fitoni 10$ per 40 dite.
kjo eshte adresa ne te cilin ju mund te rregjistroheni:

Bux.to | .view .click .make money
vetem nje llogari mund te hapni dhe mos u mundoni me kot te ndryshoni IP sepse e kam provuar vete me pare dhe nuk funksionon. ne qofte se kerkoni dhe programin i cili i klikon vete ads dhe eshte automatik ktheni pergjigje ne Fv.....:):)
sa lek ke fituar shoku??
 

frank001

Antarë
HI

Une e kam filluar para 2 ditesh dhe me referralet qe kam(shoket e mi) kam fituar 4$ por sapo te bej 35 $ mund te blej referral te tjere e mund te shkoje deri ne 100.00$ ne muaj si jua shpjegova edhe me lart. Kjo nuk eshte e rreme.....:):)
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Une e kam filluar para 2 ditesh dhe me referralet qe kam(shoket e mi) kam fituar 4$ por sapo te bej 35 $ mund te blej referral te tjere e mund te shkoje deri ne 100.00$ ne muaj si jua shpjegova edhe me lart. Kjo nuk eshte e rreme.....:):)
o shoku te them une...lere qe tani....e ka bere dhe nje shoku im, ca muaj me pare...lere se ske per te marr as edhe nje cent :)...te garantoje une, se e hoqi tjetri ne kurriz te tija
:D
 

Elushe

Vogëlushe
Eh sa te zgjuar jane disa, premto lek njerezve edhe bejne cte duash per ty, harrojne qe duhet kerkuar te pakten gjysma e parave perpara nese nuk ka kontrate te firmosur ;)
 

KaVaLeRi

Anëtar i ri
Po pergjigjem dhe une pak sa ketu :)

Ka shume menyra qe te perfitosh nga klikimet permes ADS une ju preferoj ADS By Google :)
Nqese keni pak sa njohuri te kodoni HTML code ose PHP, ASP, etj ju nevoitet qe te keni nje ueb faqe qe te ket permbajtje me MUZIK mp3 apo me shume qe ueb juaj te jet qe ofron SMS falas anemban botes mbrenda ca muajsh do te fitoni mjaft para nese e keni ber me aftesi qe vizitoret patjeter te klikojn mbi ADS :)

Une kam fituar mjaft dhe ende fitoj me ADS :)
 

bledikorcari

Anëtar i Nderuar
i sygjeroj te gjitheve te mos bien pre e ketyre qe thone se do fitoni lek nga klikimet pasi te vetmit qe do fitojne jane ata qe ju thone dhe te tjret siper tyre.
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Po pergjigjem dhe une pak sa ketu :)

Ka shume menyra qe te perfitosh nga klikimet permes ADS une ju preferoj ADS By Google :)
Nqese keni pak sa njohuri te kodoni HTML code ose PHP, ASP, etj ju nevoitet qe te keni nje ueb faqe qe te ket permbajtje me MUZIK mp3 apo me shume qe ueb juaj te jet qe ofron SMS falas anemban botes mbrenda ca muajsh do te fitoni mjaft para nese e keni ber me aftesi qe vizitoret patjeter te klikojn mbi ADS :)

Une kam fituar mjaft dhe ende fitoj me ADS :)
po flasim per dy gjera te ndryshme shoku... :kercim:
 

frank001

Antarë
ca ti besh. ne qofte se nuk keni bese ju nuk keni pse te merreni me te. une po flas me njerez te cilet e besojne sadopak e jo me ato te cilet dine te thojne vec jo se nuk fiton(keto njerez as nuk e kane provuar me pare por vec degjojne thashetheme).....
 

frank001

Antarë
o shoku te them une...lere qe tani....e ka bere dhe nje shoku im, ca muaj me pare...lere se ske per te marr as edhe nje cent :)...te garantoje une, se e hoqi tjetri ne kurriz te tija
:D
kuptoje se une nuk punoj fare. eshte nje program automatik i cili i sheh faqet per aq kohe sa duhet dhe shton leket ne llogarine time. une duhet vetem te lej mozillen hapur dhe kete nuk e kam problem se jam me internet adsl 24/7....:bum
 

CoLd FiRe™

|Pirat|
Kjo teme dhe une them te mbyllet,gjithashtu te merren masa ndaj teje sepse po fyen antare te tjere te forumit.
Gjithashtu i tere posti yt eshte Face.
Ketu ne FV nuk jemi per te fituar e as per te mashtruar.
 

METi

-=EdoLorEli=-
Earnings Example
» You click 10 ads per day = $0.10
» 20 referrals click 10 ads per day = $2.00
» Your daily earnings = $2.10
» Your weekly earnings = $14.70
» Your monthly earnings = $63.00

webi zyrtar ka të dhëna të ndryshme nga ato të cilat i ke postuar ti këtu.
 

Humbesi

Anëtar i ri
Praktikisht kjo menyre funksionon, eshte e sakte dhe mund te fitosh disa para vetem se duhet pak kohe dhe shume nerva per t'e harxhuar. Une kam blere nje rapid share account para ca kohesh.
 

frank001

Antarë
HI

Ajo qe kam shkruar une eshte komplet ndryshe nga ajo qe ke lexuar ti sepse une kisha numrin e referraleve 35 te shkruar e ti kishe 20. Keshtu qe normale te gjitha te dhenat do ishin ndryshe nga te ato te miat. Pastaj per ate qe thote se tema mbyllet sepse une fyeva anetaret e forumit nuk eshte e vertete. Une e thashe per ato qe flasin pa u menduar dhe pa e provuar.... Ju keni degjuar nje thashethem e pastaj per cdo gje besoni se ashte ashtu se si ju thone te tjeret. Provojeni dhe pastaj flisni....
 

Elushe

Vogëlushe
kjo teme mbyllet per arsye se disa njerez jane injorante........
Ty djale ta befte Zoti mbare me punen e zgjedhur e ishalla behesh milioner duke klikuar (kete gje ta uron te gjithe forumi) por je i lutur zotrote te mos na hysh ne Fv duke ofenduar njerezit, jo se do te ndjeshim te ofenduar ne si anetare, por sduam qe te na lodhet stafi me postime e njerez te kote. Se kuptoj pse e ke hapur temen, qe ne te te themi bravo te qofte qe ke gjetur nje menyre kaq te lehte per te bere para, apo qe ne te te vjedhim biznesin tend?

Duke te uruar sukses ne pune po bie dakort me ty qe kjo teme duhet te mbyllet se nuk ka kurrefare vlere ;)
 

frank001

Antarë
hi

pse do me hap teme tjeter tani une thashe kjo teme te mbylle. nuk ke nevoje te thuash edhe ti bla bla bla. mylle ket muhabet e hajt shnet. une bej gabim qe jap keshtiu temash ne Fv. naten e mire
 
Top