• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Pse tradhetojne burrat?

WxP

Antarë i Respektuar
Hahahahah mos ban modestin ti. Vec se jena ba si kusherinj tash sa vjet se nuk kishe nejt pa u ngacmu 😂😂😂😂
Po thuj mi maro pun ke kirurgu plastik e shofim e bojm...

Pastaj e di ate ti? Shoqnia shoqni, lo*a te shkoj e te vije lol
 
Top