• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pse ne Shqiptaret ne shumicen e rasteve nuk pranojme te ekspozojme foto tonat ?!

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Titulli: Pe: Titulli: Pe: Titulli: Pe: Titulli: Pe: Titulli: Pse ne Shqiptaret ne

Sinqerisht më ka bërë përshtypje ku një shoqja ime ( jo e afërt) më pyeste sa herë ku ndodhesha dhe ç'po bëja LOL dhe pikërisht të bën të mos ia thuash nga mënyra se si të pyetën. Dhe mendo se ç'bëhet me rrjetet virtuale ku ti u ofron gratis infon LOL Vë dhe foto pastaj :p
Pastaj te martuan...Meqe ra llafi "U trashegofsh" ahahaha LOL LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Pse ne Shqiptaret ne shumicen e rasteve nuk pranojme te ekspozojme foto

eshte veshtire sepse te marin fotot te bejne fb mua me ka ndodhur dhe jam penduar shume here qe ve foto tani i ve po me zemren ne dore ... nuk jane vetem shqiptaret po dhe te huajit
Nje pyetje,kjo qe ke ne avatar je ti??
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Pse ne Shqiptaret ne shumicen e rasteve nuk pranojme te ekspozojme foto tona

Kena frik nga kojshia qe na merr neper goje :p
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Titulli: Pse ne Shqiptaret ne shumicen e rasteve nuk pranojme te ekspozojme foto

Nje pyetje,kjo qe ke ne avatar je ti??
po pastaj me kan hap fb faqe vidio lol sepse ve fotot e mia
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: Pse ne Shqiptaret ne shumicen e rasteve nuk pranojme te ekspozojme foto tonat ?!

Mua me kan bere nje video me fotot e mija....spo e gjej dot ta tregoja sa video e papame eshte....nuk e keni iden goca, e ka bere dhe pa lek tjetra pa le LOL.

Ska gje me te bukur kur i ben konkurrenc brad pittit edhe jolies....te bejne dhe video te tjeret dhe pse nuk je ne holliwood prape si prape te bejne aktore me zor!

Pa le nje here kur frekuenton ato forumet ku ka manjak hajdute fotosh, atje behesh per cmime os-katunar fare LOL LOLps kush nuk e ka kuptuar postimin mos ta citoje fare​
 

ERA_VL

missing you....
Pe: Pse ne Shqiptaret ne shumicen e rasteve nuk pranojme te ekspozojme foto tonat ?!

mendoj se kjo ka te beje me mendimin e gjithsecilit...ka persona qe duan te jene aktiv ne fb psh por sduan te vendosin foto te tyre...une personalisht ne fb kam foto te miat por nuk kam hedhur dhe sh kohet e fundit pasi sme pelqen me, kam reflektuar per kete dhe kam menduar se mund te jete edhe nje si lloj "vjedhje" e fotove edhe pse njerezit i hedhin atje me deshiren e tyre...asnjehere nuk mund te dihet se cmund te ndodh me to ...
 

vitk

Anëtar i Respektuar
Titulli: Pse ne Shqiptaret ne shumicen e rasteve nuk pranojme te ekspozojme foto tona

se jemi popull fallso me teper bejme zhurem sesa vepra
n q se une vendos foto neper internet dhe debatoje apo diskutoj diku -ik ore fytyre e salduar do me pergjigjen kundershtaret

n q se do vend vendlindjen time -ik ore aga,katunar apo malok- po na tregon ti

etj etj etj etj etj

keshtu qe i fus nje foto fallso nje vendlindje te adoptuar dhe shes tangellike gjithe diten neper internet ,behem cun i bukur ,cun i zgjuar ,cun i ri etj etj

nders te huaj nuk e kane kurre tendencen qe te gjykojne nga pamja,vendlindja apo vendbanimi
apo ja futa kot
 

ricky_ch

******
Titulli: Pse ne Shqiptaret ne shumicen e rasteve nuk pranojme te ekspozojme foto tona

Njerëz: "Kah po bisedojmë këtu, gjithë po më duket se po na shikojnë...!":po:

Pashë shumë postime ineresante dhe disi të gjithë ngapak kanë të drejtë.
Siç shihet, mund të ketë shumë arësye pse ruhet anonimiteti dhe nganjëherë
me të drejtë. Jo vetëm femrat por kjo ndodh edhe tek meshkujt dhe gjithashtu arësyet
mund të jenë të shumëta.

Së pari po filloj nga populli ynë: shumë kemi qejf të shohim seri (sehir), por kurr s'kemi
qejf të jemi vetë objekti në shënjestër!

Mandej, secili nga ne hyn në rrjetë me një qëllim dhe nga ajo vlerëson personi
a do ta paraqes foton a jo. Psh. ka njeri që hyn vetëm për të gjuajtur apo edhe
për qëllime të ndyra, ndoshta edhe ndonjëherë të rrezikshme etj..

Disa edhe e bëjnë nga se nuk janë mirë të gdhendur!

Mirëpo, në fund mund të them se në rrjetë nuk duhet njeriu të
shitet aq trim e kulturuar. Kurr nuk e din me kend ke punë,
duke u nisur nga njerëz privat, banda të ndryshme por edhe vet shtetit
duhet ruajtur kokën. Psh. para disa muajve ka qenë një rast i parë në Zvicër
kur një femër është dënuar nga gjyqi me të holla vetëm pse ka quajtur dikend
fytyrë e mërzitur (nuk po më kujtohet sakt në këtë moment)!
 

Jetmira

..........
Titulli: Pse ne Shqiptaret ne shumicen e rasteve nuk pranojme te ekspozojme foto tona

para 4 viteve kisha nje llogari te rreme n fb jo fotot e mia sndodhi gje
hapa fb m emrin tim e mbiemrin tim, vej foton time
filloi 1 manjak kosovar tu mbo numra
po e un e shava thash ke qef ta shperndaj foton n'rrejete :p te ndryshme po shyqyr qe mla te qet
 
Top