• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pse duhet të hani mëngjesin

Pse duhet të hani mëngjesin

 • Po, gjithmone !

  Votat: 4 16.7%
 • Periodikisht, here po & here jo !

  Votat: 11 45.8%
 • Jo, asnjehere !

  Votat: 9 37.5%

 • Totali i votuesve
  24

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Titulli: Hani mëngjes, që të mos shëndosheni

Me kalimin e kohesh e me deshire arrihet cdo gje pa harruar vullnetin :)
 

Legally_Sweet

Whiskey in a teacup
Staf në FV.AL
Pe: Pse duhet të hani mëngjesin

Nqfse 1 banane dhe 1 croissant quhet mengjes, aq ha une. Gje tjeter s'ha dot se eshte shum shpejt per mua...sikur me veshtiroset me henger me shume. Normale edhe 1 kafe e du se s'ben.
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pse duhet të hani mëngjesin

Une jo nuk ha asnjehere...Pi kafen me cigare ne mengjes,dhe kaq...Asgje me shume...
 
Top